Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pood

Ilumel

Pood Pärast ligi neli aastakümmet kestnud ajalugu on Ilumeli kauplus Dominikaani Vabariigi üks suuremaid ja hinnatumaid ettevõtteid mööbli-, valgustus- ja dekoratsiooniturul. Viimane sekkumine vastab vajadusele laiendada näitusealasid ning määratleda puhtam ja liigendatud tee, mis võimaldab hinnata saadaolevate kollektsioonide mitmekesisust.

Hotelli Renoveerimine

Renovated Fisherman's House

Hotelli Renoveerimine Hotell SIXX asub Hayagi lahe Houhai külas Sanyas. Hiina lõunameri asub hotelli ees 10 meetri kaugusel ning Houhai on Hiinas tuntud kui surfarite paradiis. Arhitekt muutis originaalse kolmekorruselise hoone, mida on aastaid kohalikule kalurite perele teenitud, surfamisteemaliseks kuurorthotelliks, tugevdades vana konstruktsiooni ja uuendades siseruumi.

Nädalavahetuse Residents

Cliff House

Nädalavahetuse Residents See on vaade mägedele Taevajõe kaldal (jaapani keeles 'Tenkawa'). Raudbetoonist kuju on lihtne, kuue meetri pikkune toru. Toru teeäärne ots on vastukaalu ja ankurdatud sügavale maasse, nii et see ulatub kaldast horisontaalselt ja ripub vee kohal. Kujundus on lihtne, interjöör on avar ja jõeäärne tekk on avatud taevale, mägedele ja jõele. Teetasandist allapoole on tee äärest näha ainult salongi katus, nii et konstruktsioon ei blokeeri vaadet.

Raamatukogu Sisekujundus

Veranda on a Roof

Raamatukogu Sisekujundus Stuudiokursuse Kalpak Shah on kapitaalremondi teinud Lääne-Indias Pune katusekorteri ülemist taset, luues segu katuseaeda ümbritsevatest sise- ja väliruumidest. Kohaliku stuudio, mis asub ka Pune'is, eesmärk oli muuta kodu alakasutatud ülemine korrus alaks, mis sarnaneb traditsioonilise India kodu verandaga.

Hotell

Shang Ju

Hotell Looduse ja inimkonna ilu - City Resort Hoteli määratluse järgi - on selge, et see erineb kohalikest hotellidest. Koos kohaliku kultuuri ja elukommetega lisage külaliste tubadele elegantsi ja riimi ning pakkuge erinevaid elukogemusi. Puhkuse pingevaba ja range töö, mis on täis elegantsi, puhast ja pehmet elu. Paljastage meel varjav meeleseisund ja laske külalistel jalutada linna vaikuses.