Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood

World Kids Books

Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood Kohaliku ettevõtte inspireerituna jätkusuutliku ja täielikult toimiva väikese jalanumbriga raamatupoe loomiseks kasutas RED BOX ID „avatud raamatu” mõistet uhiuue jaekaubanduskogemuse kujundamiseks, mis toetab kohalikku kogukonda. Kanadas Vancouveris asuv World Kids Books on esimene müügisaal, teine jaekauplus ja kolmas veebipood. Värvide julge kontrast, sümmeetria, rütm ja popp tõmbavad inimesi sisse ja loovad dünaamilise ja lõbusa ruumi. See on suurepärane näide sellest, kuidas sisekujunduse abil saab äriideed täiustada.

Linna Uuendamine

Tahrir Square

Linna Uuendamine Tahriri väljak on Egiptuse poliitilise ajaloo selgroog ja seetõttu on selle linnakujunduse taaselustamine poliitiline, keskkonnaalane ja sotsiaalne soov. Üldplaan hõlmab osa tänavate sulgemist ja nende liitmist olemasoleva väljakuga liiklusvoogu häirimata. Seejärel loodi Egiptuse tänapäevase poliitilise ajaloo tähistamiseks kolm projekti, mis hõlmasid puhke- ja ärifunktsioone ning mälestusmärki. Kavas võeti arvesse piisavalt ruumi jalutamiseks ja istumiskohtadeks ning rohelise ala kõrge suhtarv linna värvi tutvustamiseks.

Avalik Väljak

Brieven Piazza

Avalik Väljak Selle disaini inspiratsiooniks on kiindumus Mondri abstraktsiooni ja sümboolika lihtsusesse ja mõistmisse, millel on iseloomulik ja autentsus ning mida tähistatakse ajaloolisel Square Kufici kalligraafias. See kujundus on stiilide sidusa sulandumise manifest, mis propageerib sõnumit, et palja silmaga vaatluse puhul on võimalik segada erinevaid näiliselt vastuolulisi stiile, samal ajal kui sügavuti uurides nende taga olevat filosoofiat, leidub sarnasusi, mille tulemuseks oleks ühtne kunstiteos. on ahvatlev üle ilmse mõistmise.

Kinnisvarabüroo

The Float

Kinnisvarabüroo Projekteerime selles projektis arhitektuuri, interjööri ja maastikku. Juhtum on „Kinnisvaraagentuur”, kinnisvarariigi nimi on [Sky villa], nii et mõelge sellele kontseptsioonile juhtumi nimi lähtepunktina. Ja projekt asub Xiameni kesklinnas, tingimused baasi ümber on ebasoodsad, seal on vanad korterid ja ehitusplats, vastas on kool, maastikku ei ümbritse. Lõpuks tõmmake kontseptsiooni [Float] abil müügikeskus 2F kõrgusele ja looge oma maastik, virna tasemel bassein, nii et müügikeskusele meeldib vees hõljuda ja külastajad käivad üle suure pindala tiigist ja kogu müügikontori esimesel korrusel kõndige tagumistele treppidele ja minge üles müügisaali. Konstruktsioon on teraskonstruktsioon, hoonekujundus ja sisekujundus taotlevad tehnika integreerimist ja ühtsust.

Maja

Geometry Space

Maja See projekt on villaprojekt, mis asub [SAC Beigan Hilli rahvusvahelises kunstikeskuses] Shanghai äärelinnas, kogukonnas on kunstikeskus, mis pakub palju kultuurilisi tegevusi, villa võib olla kontor või stuudio või kodu, kogukonna vaatekeskusel on suur järvekirurgia , see mudel asub otse järve ääres. Ehitise eripära on siseruumideta siseruum, mis annab siseruumidele suurima varieeruvuse ja loovuse, aga ka ruumi vabaduse ja varieeruvuse, siseehituse, kujunduse tehnika on muutuvama, laiendatava geomeetria tõttu loob siseruumi, järgides ka [kunstikeskuse] loomingulisi ideid. Split-tüüpi konstruktsioon ja peatrepp asuvad keset siseruumi, vasak ja parem külg aga on split-level trepid, seega kokku viis erinevat siseruumide treppide ala, mis ruumi ühendavad.

Kinnisvarabüroo

The Ribbon

Kinnisvarabüroo Nagu näiteks "Lindi tants", avatud ruumilise mõõtmega, on üldine ruum valge, kasutage mööbli postituse mõistet, kujundage ruumiga ühendav suhe, kõige erilisem on seina ja kapi suhe, integreerimine laud lae ja maapinnaga, katkestage osa ebaregulaarse geomeetria järgi tahtlikult, see mitte ainult ei hõlma tala ülemääraseid defekte, vaid näitab ka tänapäevast tegelikku kontseptsiooni, näidates valguse peegelduse kaudu kõvera stiilis abstraktset ideed paelast.