Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontor

Phuket VIP Mercury

Kontor Lähtudes avatuse ja kaubamärgi põhjaliku uurimise teemast, uuris disaini ja lõi visuaalse laiendatavuse ja brändiloo visuaalse integratsiooni planeediga kui peamise loomingulise elemendiga. Plaan lahendas uute visuaalsete mõtetega järgmised kolm probleemi: Ruumi avatuse ja funktsioonide tasakaal; Ruumi funktsionaalsete alade jagunemine ja kombinatsioon; Põhilise ruumilise stiili korrektsus ja muutus.

Veebisait

Travel

Veebisait Kujundus kasutas minimalistlikku stiili, et mitte koormata kasutajakogemust tarbetu teabega. Reisitööstuses on väga keeruline kasutada ka minimalistlikku stiili, kuna paralleelselt lihtsa ja selge kujundusega peab kasutaja saama täielikku teavet oma reisi kohta ja seda pole lihtne ühendada.

Kohvitass Ja Alustass

WithDelight

Kohvitass Ja Alustass Hammustatud suurusega magusate maiuspalade serveerimine kohvi küljel on osa paljudest erinevatest kultuuridest, kuna on tavaks serveerida tassi kohvi Türgi maitsega Türgis, biscotti Itaalias, churros Hispaanias ja kuupäevi Araabias. Tavalistel alustassidel libisevad need toidukorrad siiski kuuma kohvitassi poole ja kleepuvad või muutuvad kohvireostusest märjaks. Selle vältimiseks on sellel kohvitopil spetsiaalsete pesadega alustass, mis hoiab kohvi kohtlemisel. Kuna kohv on üks olulisemaid kuumaid jooke, on kohvi joomise kogemuse kvaliteedi parandamine igapäevaelus oluline.

Bränding Ja Pakendamine

Leman Jewelry

Bränding Ja Pakendamine Leman Jewelry uue identiteedi visuaalne lahendus oli täiesti uus süsteem, et paljastada luksus, peen ja samas siiski keerukas ning minimaalne tunne. Uus logo, mis on inspireeritud Lemani tööprotsessist, nende haute couture'i disainiteenusest, meisterdades kõik tähe- või sädelussümbolit ümbritsevad rombikujundid, luues keeruka sümboli ja kajastades ka teemandi säravat mõju. Pärast tootmist valmistati kõik tagatismaterjalid koos kvaliteetsete detailidega, et rõhutada ja rikastada kõigi uute brändi visuaalelementide luksust.

Näitus

LuYu

Näitus Kunst mõjutab elu ja elu toob kunsti põhjaliku kajastamise ja tõlgendamise. Kunsti ja elu vaheline kaugus võib olla igapäevane pendelrong. Kui sööte iga sööki hoolikalt, saate oma elu muuta kunstiks. Kujundaja looming on ka kunst, mis on toodetud tema enda mõtetega. Tehnika on tööriist ja väljend on tulemus. Ainult mõtetega tehakse tõesti häid tegusid.

Elamu Fuajee Ja Salong

Light Music

Elamu Fuajee Ja Salong Kerge muusika, elamu fuajee ja salongikujunduse jaoks soovisid Armand Graham ja Aaron Yassin New Yorgis asuvast A + A Stuudiost ühendada ruumi jazzist Adams Morgani dünaamilise naabruskonnaga Washingtonis, kus ööelu ja muusikastseen punk rocki juurde minek ja elektroonika on alati olnud kesksel kohal. See on nende loominguline inspiratsioon; tulemuseks on ainulaadne ruum, milles on ühendatud tipptasemel digitaalsed valmimismeetodid traditsiooniliste käsitöötehnikatega, et luua ümbritsev maailm, millel on oma pulss ja rütm ning mis avaldab austust DC erksal originaalmuusikal.