Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kristallvalguskulptuur

Grain and Fire Portal

Kristallvalguskulptuur Puust ja kvartskristallidest koosnevas orgaanilises valgusskulptuuris kasutatakse säästvalt hangitud puitu, mis on pärit vanandatud tiikpuu varuvarust. Kuna puit on aastakümneid varjunud päikese, tuule ja vihmaga, vormistatakse puit käsitsi, lihvitakse, põletatakse ja viimistletakse anumasse LED-valgustite hoidmiseks ja kvartskristallide kasutamiseks loodusliku hajutina. Igas skulptuuris kasutatakse 100% naturaalseid muutmata kvartskristalle, mis on umbes 280 miljonit aastat vanad. Kasutatakse mitmesuguseid puidutöötlemise tehnikaid, sealhulgas Shou Sugi Bani meetodit tulekahju säilitamiseks ja kontrastse värvi saamiseks.

Valgustus

Capsule

Valgustus Lambi kuju Kapsel kordab tänapäevases maailmas nii laialt levinud kapslite kuju: ravimid, arhitektuuristruktuurid, kosmoselaevad, termosed, torud, ajakapslid, mis edastavad sõnumeid järeltulijatele juba aastakümneid. See võib olla kahte tüüpi: tavaline ja piklik. Lambid on saadaval erineva läbipaistvusega erinevas värvitoonis. Sidumine nailontrossidega lisab lampile käsitsi tehtud efekti. Selle universaalseks vormiks oli tootmise ja masstootmise lihtsuse määramine. Säästmine lambi tootmisprotsessis on selle peamine eelis.

Paviljon

ResoNet Sinan Mansions

Paviljon ResoNeti paviljoni tellib Sinan Mansions Shanghais Hiina uusaasta 2017. aasta tähistamiseks. See koosneb ajutisest paviljonist ja sisepinnale kinnitatud interaktiivsest LED-valgustist "reset". Selles kasutatakse madal Fi-tehnikat, et visualiseerida looduskeskkonnale omaseid resonantssagedusi avalikkuse ja ümbritsevate elementide interaktsiooni kaudu LED-võrgu abil. Paviljon valgustab avalikku valdkonda reageerides vibratsiooni ajenditele. Lisaks külastajatele, kes saavad tulla kevadfestivali soove esitama, saab seda kasutada ka etenduslavana.

Teenindusbüroo

Miyajima Insurance

Teenindusbüroo Projekti idee on "ühendada kontor linnaga", kasutades ära keskkonda. Sait asub linnast ülevaate saamiseks. Selle saavutamiseks võetakse kasutusele tunnelikujuline ruum, mis läheb sissepääsu väravast kontoriruumi lõpuni. Lagede puitjoon ja must pilk, kuhu on paigaldatud tuled ja kliimaseadmed, rõhutavad suunda linna poole.

Tugitool

Lollipop

Tugitool Lollipopi tugitool on ebaharilike kujude ja moodsate värvide kombinatsioon. Selle siluetid ja värvielemendid pidid kaugelt välja nägema nagu kommid, kuid samal ajal peaks tugitool sobima erinevate stiilide interjööridega. Chupa-chups kuju moodustasid käetoed ning seljaosa ja iste on valmistatud klassikaliste kommide kujul. Lollipopi tugitool on loodud inimestele, kellele meeldivad julged otsused ja mood, kuid ei taha loobuda funktsionaalsusest ja mugavusest.

Pehme Akustilised Paneelid

University of Melbourne - Arts West

Pehme Akustilised Paneelid Meie ülesandeks oli tarnida ja paigaldada hulgaliselt erineva suuruse, nurga ja kujuga kangasse pakitud akustilisi paneele. Esialgsed prototüübid nägid muutusi nii kujunduses kui ka nende paneelide paigaldamise ja riputamise füüsilistes viisides seinte, lagede ja treppide alaosadelt. Just sel hetkel saime aru, et praegused patenteeritud rippsüsteemid laepaneelidele ei olnud meie vajaduste jaoks piisavad ja kujundasime oma.