Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögilaud

Chromosome X

Söögilaud Söögilaud, mis on mõeldud istuma kaheksale inimesele, kes suhestuvad noolega. Ülemine osa on abstraktne X, mis on tehtud kahest erinevast tükist, mida on rõhutatud sügava joonega, samal ajal kui sama abstraktne X peegeldub põrandal koos aluskonstruktsiooniga. Valge konstruktsioon on valmistatud kolmest erinevast tükist, et neid oleks lihtne kokku panna ja transportida. Lisaks sellele valiti alumine osa heledamaks - tamme ülemise osa tiisikivärvi ja aluse valge kontrast, rõhutades ebakorrapärase kujuga ülaosa, pakkudes nõuannet kasutajate erinevaks suhtlemiseks.

Optikainstallatsioon

Opx2

Optikainstallatsioon Opx2 on optiline installatsioon, mis uurib sümbiootilist seost looduse ja tehnoloogia vahel. Suhe, kus mustrid, kordamine ja rütm kirjeldavad nii loomulikke formatsioone kui ka arvutiprotsesside toiminguid. Paigalduste ainulaadne geomeetria, hetkeline läbipaistmatus ja / või tihedus sarnanevad rukkiväljaga sõitmise nähtusega või selgitatakse tehnoloogia abil binaarset koodi vaadates. Opx2 loob keeruka geomeetria ja seab välja ruumala ja ruumi tajumise.

Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade

Unite 401

Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade Unite 401: ideaalne duo haridusele. Räägime meeskonnatööst. Uskumatult mitmekülgse kahe-ühes kujundusega on Unite 401 ideaalne õpilasseade koostööl põhinevate õpikeskkondade jaoks. Tahvelarvuti ja sülearvuti kombinatsioon pakub hariduse jaoks kõige võimsamat mobiililahendust, mida võimaldab mgseries turvaline disain nutikaima hinnaga.

Büroo Väikemaht

Conceptual Minimalism

Büroo Väikemaht Sisekujundus on triibuline esteetilisele, kuid samas mitte funktsionaalsele minimalismile. Avatud planeeringuruumi rõhutavad puhtad jooned, suured klaasitud avad, mis võimaldavad palju loomulikku päevavalgust, võimaldades joonest ja tasapinnast saada põhilised konstruktsiooni- ja esteetilised elemendid. Täisnurkade puudumine tingis vajaduse omada ruumi dünaamilisemat vaadet, samas kui hele värvipaleti valik kombineerituna materjali ja tekstuuri mitmekesisusega võimaldab ruumi ja funktsiooni ühtsust. Lõpetamata betoonviimistlus tõuseb seinte külge, et lisada kontrast valge-pehme ja kareda-halli vahel.

Aed

Tiger Glen Garden

Aed Tiger Gleni aed on Johnsoni kunstimuuseumi uude tiiba ehitatud mõtisklemisaed. See on inspireeritud hiina tähendamissõnast, mida nimetatakse Tiigrigleeni kolmeks naeruks, milles kolm meest ületavad oma sektilised erinevused, et leida sõpruse ühtsus. Aed kujundati jaapani keeles karesansui nimega karm stiilis, kus kivide paigutusega luuakse looduspilt.

Loominguline Ümberehitus

Redefinition

Loominguline Ümberehitus Projekti lühikokkuvõte oli mägikonteksti hoidmine, ilma et see tekitaks mälestusmärke mälestusest mälestustes valitsevate elamutüüpide üle. See hõlmas tüüpilise mägimaja põhjalikku renoveerimist. Kõik valmistatakse kohapeal, kasutades põhimaterjalidena metalli, männi ja mineraalaineid, inimtööjõudu ja asjatundlikkust. Peamine idee oli lasta objektidel omandada kasutus ja sentimentaalne väärtus pärast seda, kui omanikud leiavad, et need on kasulikud ja tuttavad, ning kavandada ka materjalide muundavat jõudu silmas pidades.