Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong

Segmentation

Müügisalong Kingade pehmeid jooni ei saa koha tõlgendamisel tähelepanuta jätta. Et esindada teist rühma elegantseid kingi, mis selles kohas välja paistavad, teise kihi lagi ja kaheksa eksklusiivse disainiga valgustuskomponent, loovad meeleolu, samal ajal aga tunnevad end selles kohas amorfse joonega.

Müügisalong

CHAMELEON

Müügisalong Salongi teema on näitusepaiku teenindav tehnoloogia. Laes ja seintel kasutatavad tehnoloogilised jooned, mis väljendavad kõikides salongides eksponeeritavate kingade tehnoloogiat, mida imporditakse ja toodetakse hoone kõrval asuvas tehases.Laed ja seinad, mis kujundasid vabal kujul, ideaaljuhul kogudes, kasutage CAD-CAM-tehnoloogiat. Prantsusmaal valmistav Barrisol, Istanbuli Euroopa poolel valmistatavad mdf-lakkmööbel, Istanbuli Aasias valmistavad RGB Led-süsteemid ilma ripplae peal mõõtmise ja peaproovita .

Elumaja

Monochromatic Space

Elumaja Monokromaatne ruum on perekonna maja ja projekti eesmärk oli muuta elamispind kogu maapinnal, et see hõlmaks ka uute omanike konkreetseid vajadusi. See peab olema eakatele sõbralik; omada kaasaegset sisekujundust; palju varjatud panipaigad; ja disain peab sisaldama vana mööbli taaskasutamist. Summerhaus D'zign tegeles sisekujunduskonsultantidega, luues funktsionaalse ruumi igapäevaseks eluks.

Lasterõivaste Pood

PomPom

Lasterõivaste Pood Osade ja terviku tajumine aitab kaasa geomeetriale, hõlpsasti tuvastatav, rõhutades müüdavaid tooteid. Raskusi suurendas loomingulises aktsioonis ruumi murdnud suur, juba väikeste mõõtmetega tala. Ülejäänud programmi joonistamise alguseks oli võimalus lakke kallutada, võttes arvesse vaateakna, tala ja poe tagakülje mõõdikuid; tiraaž, näitus, teeninduspunkt, kummut ja ladustamine. Ruumis domineerib neutraalne värv, mida eraldavad tugevad värvid, mis tähistavad ja korraldavad ruumi.

Luksussalong

Scotts Tower

Luksussalong Scotts 'torn on Singapuri südames asuv kõrgtasemel elamuehitus, mille eesmärk on rahuldada suurenenud hulga kodus töötavate ettevõtjate ja noorte spetsialistide nõudlust tihedalt ühendatud ja funktsionaalsete eluruumide järele linnades. UNStudio arhitekti Ben van Berkeli nägemuse väljendamiseks "vertikaalsest linnast", millel on selgelt eristuvad tsoonid ja mis tavaliselt sirguvad horisontaalselt üle linnaosa, tegime ettepaneku luua "ruumid ruumis", kus ruumid võivad muutuda kutsus esile erinevad olukorrad.

Koduaed

Oasis

Koduaed Kesklinnas asuvat ajaloolist villa ümbritsev aed. Pikk ja kitsas krunt kõrguste erinevustega 7m. Pindala jagunes 3 tasandiks. Madalaim esiaed ühendab konservaatori ja moodsa aia nõuded. Teine tase: kahe lehtlaga puhkeala - maa-aluse basseini ja garaaži katusel. Kolmas tase: Woodlandi lasteaed. Projekti eesmärk oli juhtida tähelepanu linna mürast ja looduse poole pöördumisest. Seetõttu on aias huvitavaid veeomadusi, näiteks veetrepid ja veesein.