Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügikeskus

Ad Jinli

Müügikeskus Selle projektiga on renoveeritud linna krundil olevad vanad hooned ja see annab hoonetele uue funktsionaalse missiooni uute funktsionaalsete nõuete täitmiseks. Disainerid proovivad juhtida inimesi aktsepteerima tänapäevast stiili neljatasandilises linnas alates fassaadide ümberkujundamisest kuni sisekujunduse kujundamiseni, et tagada projekti teostamise terviklikkus.

Kontor

Phuket VIP Mercury

Kontor Lähtudes avatuse ja kaubamärgi põhjaliku uurimise teemast, uuris disaini ja lõi visuaalse laiendatavuse ja brändiloo visuaalse integratsiooni planeediga kui peamise loomingulise elemendiga. Plaan lahendas uute visuaalsete mõtetega järgmised kolm probleemi: Ruumi avatuse ja funktsioonide tasakaal; Ruumi funktsionaalsete alade jagunemine ja kombinatsioon; Põhilise ruumilise stiili korrektsus ja muutus.

Näitus

LuYu

Näitus Kunst mõjutab elu ja elu toob kunsti põhjaliku kajastamise ja tõlgendamise. Kunsti ja elu vaheline kaugus võib olla igapäevane pendelrong. Kui sööte iga sööki hoolikalt, saate oma elu muuta kunstiks. Kujundaja looming on ka kunst, mis on toodetud tema enda mõtetega. Tehnika on tööriist ja väljend on tulemus. Ainult mõtetega tehakse tõesti häid tegusid.

Elamu Fuajee Ja Salong

Light Music

Elamu Fuajee Ja Salong Kerge muusika, elamu fuajee ja salongikujunduse jaoks soovisid Armand Graham ja Aaron Yassin New Yorgis asuvast A + A Stuudiost ühendada ruumi jazzist Adams Morgani dünaamilise naabruskonnaga Washingtonis, kus ööelu ja muusikastseen punk rocki juurde minek ja elektroonika on alati olnud kesksel kohal. See on nende loominguline inspiratsioon; tulemuseks on ainulaadne ruum, milles on ühendatud tipptasemel digitaalsed valmimismeetodid traditsiooniliste käsitöötehnikatega, et luua ümbritsev maailm, millel on oma pulss ja rütm ning mis avaldab austust DC erksal originaalmuusikal.

Kaubanduslik Sisustus

Nest

Kaubanduslik Sisustus Põrandat jagavad kaks ainulaadset spetsialisti - propageerijat ja arhitekti, kes nõuavad mitmekesiseid hierarhilisi korraldusi. Elementide valimine ja detailsus oli püüd hoida üldine välimus maandatud, maapealne ning taaselustada kohalikku kunstilist ja ehitusmaterjali. Keskkonnasõbralike materjalide segunemine ja kasutamine, avade suurus - kõik on ajendatud meenutama kohalikku kliimat, et luua meeldiv keskkond, mis ärritaks kaotatud tavad koos jätkusuutliku praktika struktureerimisega.

Hotell

LiHao

Hotell Naaske loodusesse, linna kultuurijaama. Looge rafineeritud elustiil. Ainult eranditult vaikne ja vaikne olemine. Hotell asub Baodingi kõrgtehnoloogia arendustsooni hoogsas piirkonnas. Disainer määratleb linna kuurorthotelli terviklikult, mõeldes ümbritseva keskkonna, arhitektuuri, maastiku ja interjööri ümber, et luua keerukas, looduslik ja mugav hotelliruum. Las ärireisijad tunnevad end vaikselt varakult, varastades poolepäevast vaba aega.