Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakollektsioon

CATINO

Vannitoakollektsioon CATINO sünnib soovist kujundada mõte. See kogumik kutsub esile argielu luule lihtsate elementide kaudu, mis tõlgendavad tänapäeval meie kujutlusvõime olemasolevaid arhetüüpe. See soovitab naasta soojuse ja tahkuse keskkonda looduslike metsade abil, mis on töötletud tahkest materjalist ja kokku pandud igaveseks.

Projekti nimi : CATINO, Disainerite nimi : Emanuele Pangrazi, Kliendi nimi : Disegno Ceramica.

CATINO Vannitoakollektsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.