Disainiajakiri
Disainiajakiri
Grillrestoran

Grill

Grillrestoran Projekti eesmärk on olemasoleva 72 ruutmeetri suuruse mootorrataste remonditöökoja ümberehitamine uude Barbeque restorani. Töö ulatus hõlmab nii välis- kui ka siseruumi täielikku ümberkujundamist. Väliskülg on inspireeritud barbeque iluvõre sidumisest lihtsa süsi mustvalge värvilahendusega. Selle projekti üheks väljakutseks on agressiivsete programmiliste nõuete (söögikohas 40 kohta) mahutamine nii väikesesse ruumi. Lisaks peame tegema tööd ebatavalise väikese eelarvega (40 000 USA dollarit), mis sisaldab kõiki uusi HVAC-seadmeid ja uut ärikööki.

Elukoht

Cheung's Residence

Elukoht Elukoha kujundamisel on silmas peetud lihtsust, avatust ja looduslikku valgust. Hoone jalajälg peegeldab olemasoleva platsi piirangut ja ametlik väljendus on mõeldud puhtaks ja lihtsaks. Hoone põhjaküljel asuvad aatrium ja rõdu, mis valgustavad sissepääsu ja söögituba. Lükandaknad on hoone lõunapoolses otsas, kus elutuba ja köök peavad maksimaalselt tagama loodusliku valguse ja tagama ruumilise paindlikkuse. Projekteerimisideede edasiseks tugevdamiseks pakutakse kogu hoones katuseaknaid.

Ajutine Teabekeskus

Temporary Information Pavilion

Ajutine Teabekeskus Projekt on mitmeotstarbeline ajutine paviljon Londonis Trafalgaris mitmesuguste funktsioonide ja ürituste jaoks. Kavandatud struktuur rõhutab "ajutisuse" mõistet, kasutades peamise ehitusmaterjalina ringlussevõtu mahuteid. Selle metallilise olemuse eesmärk on luua kontrastsed suhted olemasoleva ehitisega, mis tugevdab kontseptsiooni üleminekutunnet. Samuti on hoone ametlik väljendus korrastatud ja paigutatud juhuslikult, luues kohapeal ajutise orientiiri, et meelitada visuaalset suhtlemist hoone lühikese eluea jooksul.

Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood

World Kids Books

Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood Kohaliku ettevõtte inspireerituna jätkusuutliku ja täielikult toimiva väikese jalanumbriga raamatupoe loomiseks kasutas RED BOX ID „avatud raamatu” mõistet uhiuue jaekaubanduskogemuse kujundamiseks, mis toetab kohalikku kogukonda. Kanadas Vancouveris asuv World Kids Books on esimene müügisaal, teine jaekauplus ja kolmas veebipood. Värvide julge kontrast, sümmeetria, rütm ja popp tõmbavad inimesi sisse ja loovad dünaamilise ja lõbusa ruumi. See on suurepärane näide sellest, kuidas sisekujunduse abil saab äriideed täiustada.

Linna Uuendamine

Tahrir Square

Linna Uuendamine Tahriri väljak on Egiptuse poliitilise ajaloo selgroog ja seetõttu on selle linnakujunduse taaselustamine poliitiline, keskkonnaalane ja sotsiaalne soov. Üldplaan hõlmab osa tänavate sulgemist ja nende liitmist olemasoleva väljakuga liiklusvoogu häirimata. Seejärel loodi Egiptuse tänapäevase poliitilise ajaloo tähistamiseks kolm projekti, mis hõlmasid puhke- ja ärifunktsioone ning mälestusmärki. Kavas võeti arvesse piisavalt ruumi jalutamiseks ja istumiskohtadeks ning rohelise ala kõrge suhtarv linna värvi tutvustamiseks.

Avalik Väljak

Brieven Piazza

Avalik Väljak Selle disaini inspiratsiooniks on kiindumus Mondri abstraktsiooni ja sümboolika lihtsusesse ja mõistmisse, millel on iseloomulik ja autentsus ning mida tähistatakse ajaloolisel Square Kufici kalligraafias. See kujundus on stiilide sidusa sulandumise manifest, mis propageerib sõnumit, et palja silmaga vaatluse puhul on võimalik segada erinevaid näiliselt vastuolulisi stiile, samal ajal kui sügavuti uurides nende taga olevat filosoofiat, leidub sarnasusi, mille tulemuseks oleks ühtne kunstiteos. on ahvatlev üle ilmse mõistmise.