Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tüpograafiaprojekt

Reflexio

Tüpograafiaprojekt Eksperimentaalne tüpograafiline projekt, mis ühendab peegelpildi peegelduse paberitähtedega, mis on lõigatud ühest teljest. Selle tulemuseks on modulaarsed kompositsioonid, mis kord pildistades soovitavad 3D-pilte. Projekt kasutab digitaalsest keelest analoogmaailma ülekandmisel maagiat ja visuaalset vastuolu. Tähtede ehitamine peeglile loob peegeldusega uusi reaalsusi, mis pole ei tõde ega vale.

Projekti nimi : Reflexio, Disainerite nimi : Estudi Ramon Carreté, Kliendi nimi : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Tüpograafiaprojekt

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.