Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaapani Kotletirestoran

Saboten Beijing the 1st

Jaapani Kotletirestoran See on Jaapani kotletirestoranide kett nimega “Saboten”, mis on Hiina esimene lipulaevarestoran. Meie traditsiooni deformeerumine ja hea lokaliseerimine on hädavajalikud, et Jaapani kultuuri võõrriikides paremini omaks võtta. Vaadates restoraniketi tulevikunägemusi, koostasime siin kujundused, millest saavad kasulikud käsiraamatud laienedes Hiinasse ja ka mujale. Siis oli üks meie väljakutseid haarata õigesti aru jaapani piltidest, mida välismaalased eelistavad. Keskendusime peamiselt “traditsioonilisele Jaapanile”. Pingutame selle sisseviimisel.

Ülikooli Sisekujundus

TED University

Ülikooli Sisekujundus Kaasaegse kujunduskontseptsiooniga kujundatud TED ülikooli ruumid kajastavad TED asutuse progressiivset ja kaasaegset suunda. Kaasaegne ja tooraine on ühendatud tehnoloogilise infrastruktuuri ja valgustusega. Siinkohal pannakse paika kosmosekonventsioonid, mida pole varem kogetud. Luuakse uut laadi visioon ülikooliruumidest.

Büroopindade Sisekujundus

Infibond

Büroopindade Sisekujundus Shirli Zamir Design Studio kavandas Infibondi uue kontori Tel Avivis. Pärast ettevõtte toodet käsitlevaid uuringuid loodi idee luua tööruum, mis küsib küsimusi õhukese piiri kohta, mis erineb tegelikkuses kujutlusvõimest, inimese ajust ja tehnoloogiast, ning leida, kuidas need kõik omavahel ühendada. Stuudio otsis nii mahu, joone kui ka tühja kasutamise õiged annused, mis ruumi määratleksid. Kontori plaan koosneb juhiruumidest, nõupidamisteruumidest, ametlikest salongidest, kohvikust ja avatud boksist, suletud telefonikabiinide ruumidest ja töötavast avatud ruumist.

Külalistemaja Arhitektuuri Kujundamine

Barn by a River

Külalistemaja Arhitektuuri Kujundamine Projekt “Ait jõe ääres” vastab väljakutsele luua asustatud ruum, tuginedes ökoloogilisele kaasatusele, ning pakub välja konkreetse arhitektuuri ja maastiku läbitungimise probleemi kohaliku lahenduse. Maja traditsiooniline arhetüüp tuuakse selle vormide askeetluse juurde. Katuse seederkivi ja rohelised seinad varjavad hoonet inimese loodud maastiku rohus ja põõsas. Klaasiseina tagant paistab kaljune jõeäär.

Parfümeeria Supermarket

Sense of Forest

Parfümeeria Supermarket Selle projekti inspiratsiooniks sai pilt poolläbipaistvast talvemetsast. Naturaalse puidu ja graniidi tekstuuride rohkus kastab vaataja plastiliste voogude ja loodusnähtude visuaalsete muljete voogu. Tööstuslikku tüüpi seadmeid pehmendavad punase ja rohelise oksüdeeritud vase värvid. Kauplus on tõmbe- ja suhtluskoht rohkem kui 2000 inimesele päevas.

Parfümeeriakauplus

Nostalgia

Parfümeeriakauplus 1960–1970 aastate tööstusmaastikud inspireerisid seda projekti. Kuumvaltsitud terasest metallkonstruktsioonid loovad antiutoopia realistliku intonatsiooni. Vanade aedade roostetav profiilplekk loob täieliku sõnavabaduse õhkkonna. Avatud tehnilised kommunikatsioonid, räbal krohv ja graniidist tööpinnad lisavad kuuekümnendate aastate interjööri tööstuslikku šikki.