Disainiajakiri
Disainiajakiri
Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskantse poe kujundas ja lõi Piotr Płoski asutatud disainistuudio ja vintage galerii smallna. See ülesanne esitas palju väljakutseid, kuna butiik asub üürimaja teisel korrusel, sellel puudub vaateaken ja selle pindala on vaid 80 ruutmeetrit. Siit sündis idee pindala kahekordistada, kasutades ära nii laes olevat ruumi kui ka põrandapinda. Saavutatakse külalislahke ja kodune õhkkond, isegi kui mööbel on tegelikult lakke tagurpidi riputatud. Riskantne pood on loodud kõigi reeglite järgi (see trotsib isegi raskust). See peegeldab täielikult brändi vaimu.

Staadioni Külalislahkus

San Siro Stadium Sky Lounge

Staadioni Külalislahkus Uute Sky-salongide projekt on vaid esimene samm tohutust renoveerimisprogrammist, mida AC Milan ja FC Internazionale koos Milano linnavalitsusega viivad läbi eesmärgiga muuta San Siro staadion multifunktsionaalseks rajatiseks, mis suudab majutada kõiki tähtsate sündmustega, millega Milano silmitsi seisab eelseisva EXPO 2015 ajal. Pärast skyboxi projekti õnnestumist on Ragazzi & Partnerid teostanud idee luua San Siro staadioni peamise suure stendi kohale uus külalislahkuse kontseptsioon.

Büroo Väikemaht

Conceptual Minimalism

Büroo Väikemaht Sisekujundus on triibuline esteetilisele, kuid samas mitte funktsionaalsele minimalismile. Avatud planeeringuruumi rõhutavad puhtad jooned, suured klaasitud avad, mis võimaldavad palju loomulikku päevavalgust, võimaldades joonest ja tasapinnast saada põhilised konstruktsiooni- ja esteetilised elemendid. Täisnurkade puudumine tingis vajaduse omada ruumi dünaamilisemat vaadet, samas kui hele värvipaleti valik kombineerituna materjali ja tekstuuri mitmekesisusega võimaldab ruumi ja funktsiooni ühtsust. Lõpetamata betoonviimistlus tõuseb seinte külge, et lisada kontrast valge-pehme ja kareda-halli vahel.

Aed

Tiger Glen Garden

Aed Tiger Gleni aed on Johnsoni kunstimuuseumi uude tiiba ehitatud mõtisklemisaed. See on inspireeritud hiina tähendamissõnast, mida nimetatakse Tiigrigleeni kolmeks naeruks, milles kolm meest ületavad oma sektilised erinevused, et leida sõpruse ühtsus. Aed kujundati jaapani keeles karesansui nimega karm stiilis, kus kivide paigutusega luuakse looduspilt.

Loominguline Ümberehitus

Redefinition

Loominguline Ümberehitus Projekti lühikokkuvõte oli mägikonteksti hoidmine, ilma et see tekitaks mälestusmärke mälestusest mälestustes valitsevate elamutüüpide üle. See hõlmas tüüpilise mägimaja põhjalikku renoveerimist. Kõik valmistatakse kohapeal, kasutades põhimaterjalidena metalli, männi ja mineraalaineid, inimtööjõudu ja asjatundlikkust. Peamine idee oli lasta objektidel omandada kasutus ja sentimentaalne väärtus pärast seda, kui omanikud leiavad, et need on kasulikud ja tuttavad, ning kavandada ka materjalide muundavat jõudu silmas pidades.

Restoran

100 Bites Dessert

Restoran Kui hammustamine kujunduse teemana, on graafilised portreed, hammaste mudelid, kuulsuste pea visuaalsed omadused kõik võtmeomadused, mis stimuleerivad iga kliendi maitsenüansse. Alates väljamõeldud pruunist ja valgest graafilisest laest kuni valge üligraafilise seina, korrektselt paigutatud tootekraani seinani koos 100 hammustava ikooniga, mis esindavad erinevaid aastakümneid, ajab segamini rikkaliku kujundatud musta huumori maitse.