Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakollektsioon

Up

Vannitoakollektsioon Üles, Emanuele Pangrazi kujundatud vannitoakollektsioon näitab, kuidas lihtne kontseptsioon võib innovatsiooni genereerida. Esialgne idee on parandada mugavust sanitaartehnika istmetasapinda kergelt kallutades. See idee kujunes kujunduse peamiseks teemaks ja see on olemas kollektsiooni kõigis elementides. Põhiteema ja ranged geomeetrilised suhted annavad kollektsioonile Euroopa maitsele vastava kaasaegse stiili.

Tool

5x5

Tool 5x5 tool on tüüpiline disainiprojekt, mille piirangut peetakse väljakutseks. Tooli iste ja seljatugi on valmistatud xilithist, mida on väga raske vormida. Xilith on tooraine, mida võib leida 300 meetri kõrguselt maapinnast ja mis koosneb kivisöest. Praegu visatakse suurem osa toorainest ära. Keskkonna seisukohast tekitab see materjal jäätmeid maapinnale. Seetõttu tundus tooli kujunduse idee olevat väga provokatiivne ja väljakutsuv.

Väljaheited

Musketeers

Väljaheited Lihtne. Elegantne. Funktsionaalne. Musketärid on pulbervärvitud metallist kolme jalaga väljaheited, mis on painutatud kujuga laserlõikega puidust jalgadega. Kolme jalaga alus on geomeetriliselt osutunud tegelikult stabiilsemaks ja sellel on väikseim võnkumise võimalus kui neljal. Suurepärase tasakaalu ja funktsionaalsusega muudavad musketäride elegants oma modernistliku väljanägemise järgi teie toas ideaalseks tükiks. Lisateave: www.rachelledagnalan.com

Põrandaplaadid

REVICOMFORT

Põrandaplaadid REVICOMFORT on eemaldatav ja korduvkasutatav põrand. Kiire ja lihtne kohaldada. Kasutamiseks valmis. Ideaalne ümberehitamiseks. Ühes tootes ühendab see kogu kehaga portselanist plaatide tehnilisi omadusi, aja kokkuhoiu lihtsustatud paigutuse, liikuvuse lihtsuse ja erinevates ruumides taaskasutamise majanduslikke eeliseid. REVICOMFORT saab teha mitmes Revigrés kollektsioonis: mitmesugused efektid, värvid ja pinnad.

Aroomi Hajuti

Magic stone

Aroomi Hajuti Magic Stone on palju enamat kui kodumasin, suudab luua maagilise atmosfääri. Selle kuju on inspireeritud loodusest, mõeldes kivile, mis on jõe veega tasandatud. Veeelementi tähistab sümboolselt laine, mis eraldab ülaosa alakehast. Vesi on selle toote põhielement, mis atomiseerib ultraheli abil vett ja lõhnaõli, luues külma auru. Lainekujundus on loodud atmosfääri loomiseks läbi LED-valguse, mis muudab sujuvalt värve. Kaane paitamine aktiveerib mahutavuse nupu, mis juhib kõiki funktsioone.

Mänguasjad

Minimals

Mänguasjad Minimaalsed on moodsate loomade jumalik rida, mida iseloomustab primaarse värvipaleti ja geomeetriliste kujundite kasutamine. Nimi tuleneb korraga sõnast "minimalism" ja "Mini-loomade" kokkutõmbumisest. Kindlasti on nende eesmärk mänguasja olemuse paljastamine, eemaldades kõik vähemolulised vormid, omadused ja kontseptsioonid. Koos loovad nad värvide, loomade, riiete ja arhetüüpide pantone, julgustades inimesi valima tegelase, kellega nad end identifitseerivad.