Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

NISSAN Calendar 2013

Kalender Igal aastal koostab Nissan kalendri oma kaubamärgi sildil “Põnevus erinevalt teistest”. 2013. aasta versioon on täidetud silmailu ja ainulaadsete ideede ja piltidega koostöös tantsumaalikunstniku SAORI KANDAga. Kõik kalendris olevad pildid on tantsumaalikunstniku SAORI KANDA tööd. Ta kehastas Nissani sõiduki inspiratsiooni oma maalides, mis olid otse joonistatud stuudiosse asetatud horisontaalsele kardinale.

Voldik

NISSAN CIMA

Voldik ・ Nissan ühendas kõik oma kaasaegsed tehnoloogiad ja tarkused, suurepärase kvaliteediga interjöörimaterjalid ja Jaapani viimistletud kunsti (jaapani keeles „MONOZUKURI”), et luua võrreldamatu kvaliteediga luksus sedaan - uus CIMA, Nissani üksildane lipulaev.・ See brošüür on mõeldud mitte ainult CIMA tooteomaduste tutvustamiseks, vaid ka selleks, et tutvustada publikule Nissani enesekindlust ja uhkust oma viimistletud meisterlikkuse üle.

Närimiskummi Pakendi Kujundus

ZEUS

Närimiskummi Pakendi Kujundus Närimiskummi pakendikujundused. Nende kujunduse idee on "tundlikkuse stimuleerimine". Toodete sihtmärgid on kahekümnendates mehed ja need uuenduslikud kujundused aitavad neil kauplustes tooteid vaistlikult valida. Peamised visuaalid väljendavad looduslike nähtuste tähelepanuväärset maailmapilti, mis on seotud iga maitsega. THUNDER SPARK on aromaatne ja võluv maitse, SNOW STORM külmutamiseks ja tugev jahutav maitse ning RAIN SHOWER niiske, mahlase ja vesise maitse maitsmiseks.

Fotokroomne Varikatuse Struktuur

Or2

Fotokroomne Varikatuse Struktuur Or2 on ühe pinnaga katusekonstruktsioon, mis reageerib päikesevalgusele. Pinna hulknurksed segmendid reageerivad ultraviolettvalgusele, kaardistades päikesekiirte asukoha ja intensiivsuse. Varjus olles on Or2 segmendid poolläbipaistvad valged. Kuid päikesevalguse käes saavad nad värviliseks, ujutades allpool asuva ruumi erinevate valguse toonidega. Päeva jooksul muutub Or2 varjutusseadmeks, mis passiivselt kontrollib selle all olevat ruumi. Öösel muutub Or2 tohutuks lühtriks, mis levitab päeva jooksul integreeritud fotoelementide poolt kogutud valgust.

Vahuveini Etikett Ja Pakk

Il Mosnel QdE 2012

Vahuveini Etikett Ja Pakk Nii nagu Iseo järv pritsib Franciacorta kaldale, niisutab vahuvein klaasi külgi. Kontseptsioon on järve kuju graafiline ümbertegemine ja väljendab kristallklaasi valatud Reserve pudeli kogu jõudu. Elegantne ja elav etikett, tasakaalustatud oma graafika ja värvide osas, on julge lahendus läbipaistva polüpropüleeniga ja täiesti kuuma fooliumiga kullast trükkimisega, et anda uusi sensatsioone. Veini väljavalamine on karbil alla joonitud, kus pakendi ümber on mähitud graafika: lihtne ja efektne, mis koosneb kahest „slive et tiroir” elemendist.

Visuaalne Identiteet

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Visuaalne Identiteet Le Coffret on võluv disainiga voodi ja hommikusöök Valle d'Aosta südames. Projekt oli kavandatud autentset stiili järgides: seega kiviseinad, puittalad ja antiikmööbel. Ring, mis sümboliseerib taeva kolmnurga kohal, mis tähistab mäge, kus asub B & B, ideest inimese taevasse tõusmise kohta. Onciale'i font, mis on tänapäevases versioonis muudetud, et mäletada oru keldi päritolu, tasakaalustab ja toetab tugevat ja olulist sümbolit, et saada lõpuks hõlpsasti tuvastatav ja hõlpsasti silma paistav logo.