Disainiajakiri
Disainiajakiri
Roadshow Näitus

Boom

Roadshow Näitus See on Hiinas asuva trendika moemärgi näituse kujundusprojekt. Selle näituse teema tõstab esile noorte võimalusi stiliseerida oma pilt ja sümboliseerib plahvatusohtlikku müra, mida see näitus avalikkusele tegi. Peamise visuaalse elemendina kasutati siksakivormi, kuid erinevates konfiguratsioonides, kui seda kohaldati eri linnade boksides. Näitusekabiinide struktuur oli kõik tehase poolt kokkupandud ja kohapeal paigaldatud „osade komplektid”. Mõningaid osi saab uuesti kasutada või ümber konfigureerida, et moodustada uus boksi kujundus järgmisele peatusele.

Müügiesindus

Chongqing Mountain and City Sales Office

Müügiesindus Selle mälestuskontori peateema on “mägi”, mis on inspireeritud Chongqingi geograafilisest taustast. Hallide marmoride muster põrandal moodustub kolmnurkse kujuga; ning mälestise mõiste demonstreerimiseks on külgseintel ja ebakorrapärase kujuga vastuvõtuloenduritel palju paarituid ja teravaid nurki ja nurki. Lisaks on põrandaid ühendavad trepid kavandatud läbima koopa. Vahepeal on laest riputatud LED-valgustid, mis jäljendavad orus vihmasaju ja pakuvad loomuliku tunde, et kogu muljet pehmendada.

Kokteilibaar

Gamsei

Kokteilibaar Kui Gamsei 2013. aastal avas, tutvustati hüper-lokalismi tegevusvaldkonnale, mis seni oli piirdunud peamiselt toidumaailmaga. Gamsei's on kokteilide koostisosad kas metsikult söödetud või kasvatatud kohalike arteesia põllumeeste poolt. Baari sisustus on selle filosoofia selge jätk. Nii nagu kokteilid, hankis ka Buero Wagner kõik materjalid kohalikelt ja töötas tihedas koostöös kohalike tootjatega eritellimusel valmistatud lahenduste tootmiseks. Gamsei on täielikult integreeritud kontseptsioon, mis muudab kokteili joomise sündmuse uudseks elamuseks.

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon

ajando Next Level C R M

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon ajando Loft Concept: teave on meie universumi ehitusmaterjal. Saksamaal Mannheimi sadamapiirkonnas on loodud väga ebatavaline pööning. Kogu ajando meeskond elab ja töötab seal alates jaanuarist 2013. Arhitekti Peter Stasek ja Karlsruhes asuv arhitektuuribüroo loftwerk tagavad pööningu ettevõtte arhitektuurikontseptsiooni. See oli inspireeritud Wheeleri kvantfüüsikast, Josef M. Hoffmanni arhitektuurist ja muidugi ajando infoteadmistest: "Information Paneb maailma ringi käima". Tekst: Ilona Koglin tasuta ajakirjanik

Ülikooli Kohvik

Ground Cafe

Ülikooli Kohvik Uue kohviku "Ground" eesmärk on mitte ainult luua sotsiaalne ühtekuuluvus insenerikooli õppejõudude ja tudengite vahel, vaid soodustada ka ülikooli teiste osakondade vahelist suhtlust. Oma kujunduse juurde võtsime endise seminariruumi ilustamata valatud betooni mahu, kihistades paali pähkliplaatidest, perforeeritud alumiiniumist ja bluestkivist lõhe üle ruumi seinte, põranda ja lae.

Siseruum

Chua chu kang house

Siseruum Nõelravi punkt selles majas pidi ühendama suletud piirkonna uhiuue vaikuse visuaalse olekuga. Neid tehes taastatakse teatav ajalooline ja toores võlu, et kaitsta maja tühjust. Uus majutuskoht lõpeb interjööri sisemuse üllatusega; kuiv ja märg köök köögis ja söögituba köögis. Eluruumi katkestas ka muljetavaldav kunstirünnak, millest on peagi saanud elektrijuhtmete isiklik korpus. Üldise rõhuasetuse täiendamiseks on vajalik värvida sooja valguse viilud kõikidele värviseintele.