Disainiajakiri
Disainiajakiri
Oliivikauss

Oli

Oliivikauss OLI, visuaalselt minimalistlik objekt, konstrueeriti lähtudes selle funktsioonist, konkreetsest vajadusest tulenevate šahtide peitmise ideest. Sellele järgnes vaatlus erinevate olukordade, šahtide inetuse ja oliivi ilu parandamise vajaduse kohta. Kaheotstarbelise pakendina loodi Oli nii, et pärast selle avamist rõhutaks see üllatusfaktorit. Disainer oli inspireeritud oliivi kujust ja lihtsusest. Portselani valik on seotud materjali enda väärtuse ja selle kasutatavusega.

Projekti nimi : Oli, Disainerite nimi : Miguel Pinto Félix, Kliendi nimi : MPFXDESIGN.

Oli Oliivikauss

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.