Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külalistemaja Sisekujundus

Barn by a River

Külalistemaja Sisekujundus Projekt “Ait jõe ääres” vastab väljakutsele luua asustatud ruum, tuginedes ökoloogilisele kaasatusele, ning pakub välja konkreetse arhitektuuri ja maastiku läbitungimise probleemi kohaliku lahenduse. Maja traditsiooniline arhetüüp tuuakse selle vormide askeetluse juurde. Katuse seederkivi ja rohelised seinad varjavad hoonet inimese loodud maastiku rohus ja põõsas. Klaasiseina tagant paistab kaljune jõeäär.

Palvesaal

Water Mosque

Palvesaal Objekti tundliku teostusega saab hoone mere jätkuks tõstetud platvormi kaudu, mis toimib Palvesaalina ja laieneb lõpmatu poole. Vedelad moodustised viitavad mere liikumisele, et ühendada mošee ümbrusega. Hoone paistab silma selle funktsiooni olemuse poolest ja väljendab Lähis-Ida arhitektuuri filosoofiat füüsiliselt tänapäevaselt. Saadud välisilme loob nii ikooniks silueti kui ka kaasaegses kujunduskeeles realiseeritud tüpoloogia leiutamise.

Raamatupood

Guiyang Zhongshuge

Raamatupood Mägiste koridoride ja stalaktiidist grotto-ilmega raamaturiiulitega tutvustab raamatupood lugejatele Karsti koopa maailma. Sel viisil pakub disainimeeskond fantastilisi visuaalseid kogemusi, levitades samal ajal kohalikke eripärasid ja kultuuri suurematele rahvahulkadele. Guiyang Zhongshuge on Guiyangi linnas olnud kultuuriline tunnus ja linna vaatamisväärsus. Lisaks ületab see ka kultuurilise atmosfääri tühimiku Guiyangis.

Raamatupood

Chongqing Zhongshuge

Raamatupood Kaasates raamatupoes suurepärase Chongqingi maastiku, on disainer loonud ruumi, kus külastajad võivad lugemise ajal tunda end võluvas Chongqingis. Kokku on viit tüüpi lugemisala, millest igaüks on justkui eripäraga imedemaa. Chongqing Zhongshuge raamatupood on pakkunud tarbijatele uhkemaid kogemusi, mida neil pole veebipoodide kaudu võimalik saada.

Lipulaev

Zhuyeqing Green Tea

Lipulaev Tee joomine eeldab nii soodsat keskkonda kui ka head tuju. Kujundaja esitleb vabakäe tindimaalimise teel pilvede ja mägede motiivi ning puistab suletud piiratud ruumi paar kaunist Hiina maastikumaali. Kohandatud funktsioonikandjate kaudu on disainer loonud tarbijatele sensoorse kogemuse, mis toob tohutult sensuaalse efekti.

Hotell

Park Zoo

Hotell See on kahtlemata hotell, mis põhineb loomade teemal. Kuid disainerid ei loonud lihtsalt imeliste ja graatsiliste loomakujuliste installatsioonide seeriat, et tiheda konkurentsiga turul suurt tähelepanu äratada. Uurides ruumi sügava armastusega loomade vastu, muutsid disainerid hotelli kunstinäituseks, kus kliendid saavad jälgida ja tunda tegelikku olukorda, kus ohustatud loomad praegusel hetkel silmitsi seisavad.