Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siseruum

Chua chu kang house

Siseruum Nõelravi punkt selles majas pidi ühendama suletud piirkonna uhiuue vaikuse visuaalse olekuga. Neid tehes taastatakse teatav ajalooline ja toores võlu, et kaitsta maja tühjust. Uus majutuskoht lõpeb interjööri sisemuse üllatusega; kuiv ja märg köök köögis ja söögituba köögis. Eluruumi katkestas ka muljetavaldav kunstirünnak, millest on peagi saanud elektrijuhtmete isiklik korpus. Üldise rõhuasetuse täiendamiseks on vajalik värvida sooja valguse viilud kõikidele värviseintele.

Restoran

Osaka

Restoran Itaim Bibi naabruses (São Paulo, Brasiilia) asuv Osaka näitab uhkusega oma arhitektuuri, pakkudes intiimset ja hubast atmosfääri erinevates ruumides. Tänava kõrval olev väliterrass on sissepääs rohelisse ja kaasaegsesse sisehoovi, seos interjööri, eksterjööri ja looduse vahel. Privaatne ja viimistletud esteetika realiseerus looduslike elementide, nagu puit, kivid, raud ja tekstiil, kasutamisel. Hämara valgustusega lamell-katusesüsteemi ja puidust võretöid uuriti hoolikalt, et viia lõpule harmoneeruv sisekujundus ja luua erinevad keskkonnad.

Veinikatsete Rajatis

Grapevine House

Veinikatsete Rajatis Viinamarjakoda abstraktse viinamarja kujul, mis on viinamarjaistanduses peaaegu tasuta. Tema peamine tugielement, mille genereerib digitaalne valmistatud kolonn, tähistab vana viinamarjajuure austust. Viinamarja maja pidevklaasist esikülg on avatud kõigis suundades ja see võimaldab viinamarjaistanduses kohest maastikuelamust. Sel viisil tuleks võimaldada kõigi katseveinide visuaalset maitset parandada.

JaemĂĽĂĽgi Sisekujundus

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Jaemüügi Sisekujundus Klient otsib loovat disaini, mis esindaks brändi hästi. Nimi "Hiveomeetriline" koosneb kahest sõnast "taru" ja "geomeetriline", mis lihtsalt kirjeldavad peamist kontseptsiooni ja visualiseerivad kujundust. Kujundus on inspireeritud brändi kangelastootel, kärgstruktuuri kujulisel elektripliidil. Kujutatud kärgstruktuuride klastrina, seinte ja lagede funktsioonid kaunites viimistlusmaterjalides ühendavad ja ühendavad sujuvalt keerulisi geomeetrilisi vorme. Liinid on õrnad ja puhtad, mille tulemuseks on klanitud moodne ilme, mis sümboliseerib lõpmatut kujutlusvõimet ja loovust.

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon

Pharmacy Gate 4D

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon Loovkontseptsioon põhineb materiaalsete ja mittemateriaalsete komponentide kombinatsioonil, mis koos moodustavad meediaplatvormi. Selle platvormi keskpunkti iseloomustab ülemäärane kauss kui abstraktse alkeemiapokaali sümbol, mille kohal on ette nähtud ujuva DNA ahela holograafiline diagramm. See DNA hologramm, mis tegelikult tähistab loosungit "A Promise for Life", pöörleb aeglaselt ja viitab sümptomiteta inimese organismi elu lihtsusele. Pöörlev DNA hologramm ei tähista mitte ainult elu voogu, vaid ka valguse ja elu enda suhet.

Lipulaev

Lenovo

Lipulaev Lenovo lipulaevakaupluse eesmärk on tõsta brändikuvandit, pakkudes publikule platvormi, kus saab suhelda ja poes loodud elustiili, teenuse ja kogemuste kaudu omavahel suhelda. Disainikontseptsioon on välja töötatud lähtuvalt missioonist viia üleminek arvutiseadmete tootjalt juhtivale kaubamärgile tarbeelektroonika pakkujate seas.