Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Kujundus

Vivifying Minimalism

Ettevõtte Kujundus Selle ülesandeks oli luua kaasaegne ruum, mis kohandaks arenenud tehnoloogial põhinevaid teraapiaid, pakkudes samal ajal klassikalisi spaaprotseduure. Saadud ettepanek oli luua dünaamiline ruum, mis kiirgaks teaduslike laborite kokkuhoidu, lisades samas sooja klassikalise interjööri tuttavaid konnotatsioone. Maapealse lobby inspiratsioon tuli zen-filosoofiast ja kosmose dünaamilisest olemusest. Valge lavaplaaster vihjab kliinilisele valgele ja teaduslikule põhjusele, šokolaadipruun klassikalisest paletist, vihjates inimlike soovide maitsekatele varjunditele.

Meditsiinikeskus

Neo Derm The Center

Meditsiinikeskus See on kavandatud joonte teema kajastamiseks ja lubjavärvide esiletõstmine on just piisav, et näidata selle konkreetse nahahoolduskeskuse visadust ja energilisust. Valgete kriipsjoonte talad jooksevad läbi valge lagi ja ulatuvad dünaamikaga ümbritsevasse ruumi. Vastuvõtuga külgnev lõõgastusvöönd on seatud lubjale lubjavärvi tooni mööblist vaibale, mis rõhutab Victoria sadama ülevaates noort ja noorenenud brändi olemust.

Näituse- Ja Läbirääkimisruum

All Love in Town Sales Center

Näituse- Ja Läbirääkimisruum Äripind võib olla ka ettevõtlusele suunatud tegevusala, mis on täis kunsti ja esteetikat, nagu ka teater ja muuseum. Nii mõnedki disainerid pole kunagi mõelnud, et inimeste ja ümbruse intensiivne ühendamine muutub nii oluliseks, kui me kunagi oodata oskasime. Lõime siseruumi, mis lõi inimestega sellesse sisenemisel akordi sisse, kasutades kõige paremini odavaid materjale - lambipirne, Ping Pongi ja jõuluehituspallikesi. sel ajal kogu tööstuses omapärase disaini tõttu.

Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino “Piksel” on piltide põhielement, disainer uurib selle kujunduse teemaks liikumise ja piksli suhet. “Pikslit” kasutatakse kino erinevates piirkondades. Piletikassi suures saalis on tohutu kõver ümbrik, mis koosneb enam kui 6000 roostevabast terasest paneelist. Objekti vitriini seina kaunistavad tohutul hulgal seinast väljaulatuvad ruudukujulised ribad, mis esindavad kino glamuurset nime. Selles kinos saaksid kõik nautida digitaalse maailma suurepärast atmosfääri, mis on loodud kõigi “Piksli” elementide ühtekuuluvuse tõttu.

Kontor

White Paper

Kontor Lõuendilaadne interjöör materialiseerib ruumi disainerite loominguliseks panuseks ja loob võimalused arvukalt näitusi disainiprotsessist. Iga projekti edenedes kaetakse seinad ja tahvlid uurimistöö, kujunduse visandite ja esitlustega, mis registreerivad iga kujunduse arengu ja saavad kujundaja päevikuks. Valged põrandad ja messingist uks, mida kasutatakse ainulaadselt ja julgelt igapäevaseks kasutamiseks, koguvad töötajatelt ja klientidelt jalajälgi ja sõrmejälgi, tunnistades ettevõtte kasvu.

Kohvik

Aix Arome Cafe

Kohvik Kohvik on koht, kus külastajad tunnevad ookeanide kooseksisteerimist. Ruumi keskele paigutatud tohutu munakujuline struktuur toimib samaaegselt kassa ja kohvi pakkumisega. Kabiini ikooniline välimus on inspireeritud tumedast ja tuhmist välimusega kohvioast. Kaks suurt ava, mis asuvad „suure uba” mõlemal küljel, on heaks ventilatsiooni ja loodusliku valguse allikaks. Kohvik varustas pikka lauda nagu hunnik kaheksajalga ja mullid kokku. Näiliselt juhuslikult rippuvad lühtrid meenutavad kalade vaadet veepinnale, läikivad lainelised neelavad laiast valgest taevast hubast päikesevalgust.