Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale

The Wave

Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale Inspireerituna Jaapani põhimõttest "aktiivne rahulik", ühendab disain ratsionaalsed ja emotsionaalsed elemendid üheks tervikuks. Arhitektuur näeb väljastpoolt minimalistlik ja rahulik. Siiski võite tunda sellest kiirgavat tohutut jõudu. Selle loitsu all libisete uudishimulikult sisemusse. Sisse astudes leiate end üllatavast energiast pakatavast keskkonnast, mis on täis suuri meediumiseinu, mis näitavad energilisi, abstraktseid animatsioone. Nii saab stend külastajatele meeldejääva elamuse. Kontseptsioon kujutab asümmeetrilist tasakaalu, mida leiame looduses ja Jaapani esteetika keskmes.

Pood

Family Center

Pood Pika (30 meetri) esiseina sulgemiseks on mõned põhjused. Üks oli see, et olemasoleva hoone kõrgus oli tõesti ebameeldiv ja mul polnud luba seda puudutada! Teiseks sain esifassaadi sulgedes 30 meetrit seinapinda. Minu igapäevase vaatlusstatistika uuringu kohaselt otsustasid enamus ostjaid uudishimu pärast minna poodi ja vaadata, mis selle fassaadi taga toimub.

Restoran

Lohas

Restoran Mässu loendur Urban Beat'ile. Baas asub tiheda liiklusega ristmikul. Üldise ruumilise planeeringu eesmärk on luua rahulik ja rahulik tempo, mis justkui ajendaks aeglustama ja kiiretempolises linnaelus nautima iga hetke siin ja praegu. Keskmise planeerimise kaudu moodustatud avatud ruum jagab ruumi erinevate funktsioonide alusel. Toteemilaadsed ekraanid lisavad õrnale ruumilisele õhkkonnale pisut kaasasündinud mängulisust.

Restoran

pleasure

Restoran Kunstielu elamise rõõm. Pikendamine ja jätkamine. Lagede ja põrandate laiendamise ning nende pideva kontuurlaine laienemise kaudu, mis läheb siin püsti või varjab seda, peegeldades toimejõudu, mis hõlmab elu tippe ja orgu. Kui kihiline õhkkond voolab ja morfiseerub, toimuvad kosmosepildis ilupildid. Kosmosekabiin peab olema sujuv ja läbipaistev, säilitades samal ajal erinevate sektsioonide vaheseinad. Ruumi leidliku paigutuse korral võib privaatsus olla olemas keset sektsiooni.

Elukoht

nature

Elukoht See kodu on mõeldud paarile. Naaske loodusesse. Inimesed tahavad rohkem välja jõuda, õues olla või lasta loodusel olla osa oma elust, võimaldada loodusel rikastada kodu sõnavara. Lase loodusel lihtsalt ringi liikuda ja järgige seda. Rikkalikud ja mitmekesised elemendid, mis näitavad, kuidas irdumine võib lisaks tihedale keerukusele eksisteerida, sarnaselt lillede mitmele küljele, mis lõpuks muutuvad pärast lõplikku valimist lõplikuks valikuks.

Büroopind

Samlee

Büroopind Ilma ulmeliste detailideta kujundas Samlee kontor lihtsa idamaise esteetika. See kontseptsioon sobib kiiresti areneva linnaga. Selles väga hästi töötavas infoühiskonnas tutvustab projekt linna, töö ja inimeste interaktiivseid suhteid - omamoodi aktiivsuse ja inertsuse tihedat seost; läbipaistev ülekate; läbitungimine tühi.