Disainiajakiri
Disainiajakiri
Konsool

Qadem Hooks

Konsool Qadem Hooks on kunstiteos, mille konsoolifunktsioon on inspireeritud loodusest. See koosneb erinevatest värvitud rohelistest vanadest konksudest, mida kasutati koos Qademiga (vana puust muula sadul seljaga) nisu vedamiseks ühest külast teise. Konksud kinnitatakse vana nisu viljalaua külge alusena ja viimistletakse klaaspaneeliga peal.

Maitseainete Konteiner

Ajorí

Maitseainete Konteiner Ajorí on loov lahendus erinevate maitseainete, vürtside ja maitseainete korraldamiseks ja hoidmiseks, et rahuldada ja sobitada iga riigi erinevaid kulinaarseid traditsioone. Selle elegantne orgaaniline disain teeb sellest skulpturaalse detaili, mille tulemuseks on suurepärane ornament, mida kajastada vestluse alustajana laua ümber. Pakendi kujundus on inspireeritud küüslaugu nahast, saades ökopakendite ainulaadseks ettepanekuks. Ajorí on looduse inspireeritud ja täielikult looduslikest materjalidest planeedi keskkonnasõbralik kujundus.

Ümbertöödeldud Ehted

Clairely Upcycled Jewellery

Ümbertöödeldud Ehted Ilusad, selged, ümbertöödeldud ehted, mis on välja töötatud vajadusega kasutada Claire de Lune lühtri tootmisel tekkivaid jäätmeid. Sellest joonest on kujunenud arvestatav hulk kollektsioone - kõik jutustavad lood, mis kujutavad väga isikupäraseid pilguheiteid disainerite filosoofiasse. Läbipaistvus on disainerite enda filosoofia oluline osa ja seda peegeldab ka kasutatud akrüüli valik. Peale kasutatud peegelakrüüli, mis ise valgust peegeldab, on materjal alati läbipaistev, värviline või selge. CD pakend tugevdab ümberjutustamise kontseptsioone.

Konsool

Mabrada

Konsool Kivi viimistlusega unikaalne värvitud puidust konsool, mis tutvustab vana autentset kohviveskit, mis ulatub tagasi Ottomani perioodi. Jordaania kohvijahuti (Mabrada) reprodutseeriti ja skulpteeriti seisma ühena konsooli vastasküljel asuvast jalast, kus veski istub, luues põneva tüki fuajeesse või elutuppa.

Sõrmus

The Empress

Sõrmus Fantastiline ilukivi - pürope - selle olemus toob suursugususe ja pidulikkuse. See on ilu ja ainulaadsus kivi tuvastatud pilt, mis on mõeldud tulevikus kaunistamiseks. Kivi jaoks oli vaja luua ainulaadne raam, mis teda õhku kannaks. Kivi tõmmati kaugemale selle hoidvast metallist. See valem sensuaalne kirg ja atraktiivne jõud. Oluline oli hoida klassikalist kontseptsiooni, toetades ehte tänapäevast tajumist.

Ettevõtte Identiteet

Jae Murphy

Ettevõtte Identiteet Negatiivset ruumi kasutatakse seetõttu, et see muudab vaatajad uudishimulikuks ja kui nad seda Aha hetke kogevad, meeldib see talle kohe ja jätab selle meelde. Logo märgil on initsiaalid J, M, kaamera ja statiiv negatiivsesse ruumi. Kuna Jae Murphy pildistab sageli lapsi, viitavad suured nimelised trepid ja madala asetusega kaamera, et lapsed on teretulnud. Ettevõtte identiteedi kujundamise kaudu arendatakse edasi logost tulevat negatiivset ruumiideed. See lisab igale üksusele uue mõõtme ja muudab loosungi "Aeg-ajalt tavaline vaade tavaliseks" tõeks.