Disainiajakiri
Disainiajakiri
Linnaskulptuurid

Santander World

Linnaskulptuurid Santander World on avalik kunstiüritus, mis koosneb kunsti tähistavate ja Santanderi linna (Hispaania) ümbritsevate skulptuuride rühmast, kes valmistub 2014. aasta maailma purjetamise maailmameistrivõistlusteks. Skulptuurid on 4,2 meetri kõrgused, valmistatud lehtterasest ja igaüks neist neist on teinud erinevad visuaalkunstnikud. Kõik tükid tähistavad kontseptuaalselt 5 mandri kultuuri. Selle mõte on esindada armastust ja austust kultuurilise mitmekesisuse vastu kui rahu saavutamise vahendit erinevate kunstnike silmis ja näidata, et ühiskond tervitab mitmekesisust avasüliga.

Projekti nimi : Santander World, Disainerite nimi : Jose Angel Cicero, Kliendi nimi : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Linnaskulptuurid

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.