Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lühter

Bridal Veil

Lühter See kunst - kunsti objekt, kus tuled põlevad. Avar tuba keeruka profiiliga laega, nagu kumerpilved. Lühter sobib ruumi, sujuvalt esiseinest laeni. Kristall- ja valget emailiga lehed koos õhukeste torude elastse painutusega loovad kogu maailmas lendava loori pildi. Kerge ja kuldse säraga lendavate lindude arvukus loob avaruse ja rõõmu tunde.

Krediitkaardi Lojaalsusprogramm

Education Currency

Krediitkaardi Lojaalsusprogramm See on emiteeriva panga ja partnerharidusasutuse vahel sponsoreeritud ühisbrändiga pangakaardi lojaalsusprogramm, mis annab õppetundide näol premeerimise õigusi, mis on kogunenud suurematele üksustele, mis on krediiditundide õigused, mis antakse kaardi omanikule tema kaardiga kulutamisega, akumuleeritud krediiditundide õigused võidakse lunastada, kui ta õpib selles partnerharidusasutuses koolituskursusele. Antud krediiditundide õiguste eest sõlmib pank selle asutusega vahetustasude jagamise lepingu. Projekti eesmärk on inimeste rahaline toetamine hariduse eesmärkide ja haridussektori saavutamiseks.

Kellamesside Tutvustav Ruum

Salon de TE

Kellamesside Tutvustav Ruum Enne külastajate uurimist Salon de TE-s asuva 145 rahvusvahelise kellabrändi kohta oli vaja sissejuhatavat ruumi suurust 1900m2. Külastajate ettekujutuse luksuslikust elustiilist ja romantikast hõivamiseks töötati peamise kontseptsioonina välja rongireis Deluxe. Dramatiseerimise loomiseks muudeti vastuvõtukonkurss päevajaama teemaks, mis oli kõrvuti sisehalli õhtuse rongiplatvormi stseeniga elusuuruses rongikärude akendega, mis kiirgavad jutuvestmise visuaale. Lõpuks avaneb mitme kaubamärgiga vitriinidele multifunktsionaalne lava.

Turismimagnet

In love with the wind

Turismimagnet Loss Armastatud tuulega on 20. sajandist pärit elukoht 10 aakri suuruses maastikus Ravadinovo küla lähedal, piirkonnas Strandza mäe südames. Külastage ja nautige maailmas tuntud kollektsioone, vapustavat arhitektuuri ja inspireerivaid perekonnalugusid. Lõdvestu idülliliste aedade keskel, naudi metsa- ja järveäärseid jalutuskäike ning tunne muinasjuttude vaimu.

Turismiatraktsioon

The Castle

Turismiatraktsioon Linnus on eraviisiline projekt, mis algas kakskümmend aastat tagasi 1996. aastal lapsepõlvest pärit unistusest ehitada oma loss, sama mis muinasjuttudes. Projekteerija on ka arhitekt, konstruktor ja maastiku kujundaja. Projekti põhiidee on luua pere puhkeala, nagu turismiatraktsioon.

Haridustoode

Shine and Find

Haridustoode Selle toote kõige olulisem eelis on õppimise lihtsus ja mälu parandamine. Rakenduses Shine and Find on iga tähtkuju praktiliselt tehtud ja seda väljakutset harjutatakse korduvalt. See teeb vastupidava pildi silmas. Sel viisil õppimine, praktiline õppimine ja kordamine ei ole igav ning muudab vastupidavama Mälu ja nauditavaks. See on väga emotsionaalne, interaktiivne, lihtne, puhas, minimaalne ja kaasaegne.