Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lasteklubi

Meland

Lasteklubi Kogu projekt on lõpule viinud teema vanemate ja laste siseruumide mänguväljaku suurepärase väljenduse, näidates sujuva ja ruumilise narratiivi suurt täielikkust ja järjepidevust. Peen joonekujundus ühendab erinevad funktsionaalsed alad ja realiseerib külastajavoogude ratsionaalsuse. Ruumi jutustus ühendab omakorda erinevad ruumid tervikliku süžee kaudu ja viib tarbijad vanemate ja laste vahelise imelise teekonna kogemisele.

Korter

Home in Picture

Korter Projekt on kahe lapsega neljaliikmelisele perele loodud elamispind. Kodukujunduse loodud unistustemaa atmosfäär ei tule mitte ainult lastele loodud muinasjutumaailmast, vaid ka futuristlikust mõistusest ja vaimsest šokist, mille toob väljakutse traditsioonilisele kodusisustusele. Kuna jäigad meetodid ja mustrid polnud seotud, lagunes disainer traditsiooniliseks loogikaks ja esitas elustiili uue tõlgenduse.

Elamu Sisekujundus

Inside Out

Elamu Sisekujundus Arhitektuuriajalooja esimene sõltumatu soolo sisekujundusprojekt, valides hubase ja meeldiva atmosfääri loomiseks segu Jaapani ja Põhjamaade disainitud mööblist. Puitu ja kangast kasutatakse laialdaselt kogu korteris, minimaalsete valgustitega. Mõiste "Inside Out" puidust kast, mis on ühendatud ühendatud puidust sissepääsu ja koridoriga avatud, samal ajal kui elutuba on avatud kui "sees"; raamatute ja kunstinäituste esitlemine koos ruumidega kui "väljast"; elamisfunktsioone teenindavate ruumide tasku.

Peakontor

Nippo Junction

Peakontor Nippo peakontor on ehitatud linnainfrastruktuuri, kiirtee ja pargi mitmekihilisele ristmikule. Nippo on juhtiv teedeehituse ettevõte. Nad määratlevad Michi, mis tähendab jaapani keeles tänavat, kui nende disaini kontseptsiooni alust kui "mis ühendab mitmesuguseid komponente". Michi ühendab hoone linna kontekstiga ja ühendab ka individuaalsed tööruumid. Michi täiustati loominguliste ühenduste loomiseks ja Junction Place'i ainulaadse töökoha loomiseks, mis on võimalik ainult siin Nippos.

Eramu

Bbq Area

Eramu Bbq-ala projekt on ruum, mis võimaldab väljas süüa teha ja pere taasühineda. Tšiilis asub bbq-ala tavaliselt majast kaugel, kuid selle projekti puhul on see maja osa, mis ühendab selle aiaga, kasutades suuri helendavaid voltimisaknaid, mis võimaldavad aiaruumi võlu majja voolata. Neli ruumi, loodus, bassein, söögituba ja söögitegemine on ühendatud ainulaadse kujundusega.

Fassaadiarhitektuur

Cecilip

Fassaadiarhitektuur Cecilipi ümbrise kujundus vastab horisontaalsete elementide superpositsioonile, mis võimaldab saavutada hoone mahtu eristavat orgaanilist vormi. Iga moodul koosneb joonte lõikudest, mis on kirjutatud moodustatava kumeruse raadiusse. Tükkides kasutati hõbedasest anodeeritud alumiiniumist ristkülikukujulisi profiile, mille laius oli 10 cm ja paksus 2 mm, ning need asetati alumiiniumist komposiitpaneelile. Kui moodul oli kokku pandud, kaeti esiosa 22-mõõtmelise roostevabast terasest.