Disainiajakiri
Disainiajakiri
Disainistuudio Koos Galeriiga

PARADOX HOUSE

Disainistuudio Koos Galeriiga Jagatud laohoonest saanud šikk multimeediumdisainistuudio Paradox House leiab täiusliku tasakaalu funktsionaalsuse ja stiili vahel, kajastades samas omaniku ainulaadset maitset ja eluviisi. Sellega loodi silmatorkav puhaste nurgeliste joontega multimeediumistuudiostuudio, mis tutvustab mezzanine'il silmapaistvat kollase tooniga klaasist kasti. Geomeetrilised kujundid ja jooned on kaasaegsed ja aukartust äratavad, kuid maitsekalt tehtud, et tagada ainulaadne tööruum.

Õppekeskus

STARLIT

Õppekeskus Starliti õppekeskus on mõeldud 2–6-aastastele lastele etenduskoolituse läbiviimiseks lõõgastavas õpikeskkonnas. Hongkongi lapsed õpivad suure surve all. Vormi ja ruumi võimendamiseks läbi paigutuse ja erinevatele programmidele sobivaks rakendamiseks rakendame Vana-Rooma linnaplaneeringut. Ringikujulised elemendid on tavalised piki kiirgavaid käsivarsi telje paigutuses, et klassiruum ja ateljeed aheldada kahe erineva tiibu vahel. Selle õppekeskuse eesmärk on luua ülima avarusega veetlev õhkkond.

Kontorikujundus

Brockman

Kontorikujundus Mäetööstuses tegutseva investeerimisühinguna on tõhusus ja tootlikkus ärirutiini põhiaspektid. Kujundus oli algselt inspireeritud loodusest. Veel üks inspiratsioon, mis disainis ilmneb, on rõhk geomeetrial. Need põhielemendid olid disainilahenduste esirinnas ja neid tõlgiti visuaalselt vormi ja ruumi geomeetriliste ja psühholoogiliste arusaamade abil. Maailmatasemel ärihoone prestiiži ja maine hoidmiseks sünnib klaasi ja terase abil ainulaadne ettevõtte areen.

Grillrestoran

Grill

Grillrestoran Projekti eesmärk on olemasoleva 72 ruutmeetri suuruse mootorrataste remonditöökoja ümberehitamine uude Barbeque restorani. Töö ulatus hõlmab nii välis- kui ka siseruumi täielikku ümberkujundamist. Väliskülg on inspireeritud barbeque iluvõre sidumisest lihtsa süsi mustvalge värvilahendusega. Selle projekti üheks väljakutseks on agressiivsete programmiliste nõuete (söögikohas 40 kohta) mahutamine nii väikesesse ruumi. Lisaks peame tegema tööd ebatavalise väikese eelarvega (40 000 USA dollarit), mis sisaldab kõiki uusi HVAC-seadmeid ja uut ärikööki.

Elukoht

Cheung's Residence

Elukoht Elukoha kujundamisel on silmas peetud lihtsust, avatust ja looduslikku valgust. Hoone jalajälg peegeldab olemasoleva platsi piirangut ja ametlik väljendus on mõeldud puhtaks ja lihtsaks. Hoone põhjaküljel asuvad aatrium ja rõdu, mis valgustavad sissepääsu ja söögituba. Lükandaknad on hoone lõunapoolses otsas, kus elutuba ja köök peavad maksimaalselt tagama loodusliku valguse ja tagama ruumilise paindlikkuse. Projekteerimisideede edasiseks tugevdamiseks pakutakse kogu hoones katuseaknaid.

Ajutine Teabekeskus

Temporary Information Pavilion

Ajutine Teabekeskus Projekt on mitmeotstarbeline ajutine paviljon Londonis Trafalgaris mitmesuguste funktsioonide ja ürituste jaoks. Kavandatud struktuur rõhutab "ajutisuse" mõistet, kasutades peamise ehitusmaterjalina ringlussevõtu mahuteid. Selle metallilise olemuse eesmärk on luua kontrastsed suhted olemasoleva ehitisega, mis tugevdab kontseptsiooni üleminekutunnet. Samuti on hoone ametlik väljendus korrastatud ja paigutatud juhuslikult, luues kohapeal ajutise orientiiri, et meelitada visuaalset suhtlemist hoone lühikese eluea jooksul.