Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

Chirming

Plakat Kui Sook oli noor, nägi ta mäel ilusat lindu, kuid lind lendas kiiresti minema, jättes järele vaid heli. Ta vaatas taevast üles, et lindu leida, kuid kõik, mida ta nägi, olid puuoksad ja mets. Lind jätkas laulmist, kuid tal polnud aimugi, kus see asub. Alates väga noorest linnust olid tema juurde puuoksad ja suur mets. See kogemus pani teda lindude häält visualiseerima nagu mets. Linnuheli lõdvestab vaimu ja keha. See köitis tema tähelepanu ja ta ühendas selle mandalaga, mis kujutab visuaalselt tervendamist ja meditatsiooni.

Projekti nimi : Chirming, Disainerite nimi : Sook Ko, Kliendi nimi : Sejong University.

Chirming Plakat

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.