Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaubanduslik Sisekujundus

KitKat

Kaubanduslik Sisekujundus Esitage kontseptsioon ja üldine kaubamärk uuenduslikul viisil kaupluse kujunduse kaudu, eriti Kanada turule ja Yorkdale'i klientuurile. Varasema hüpikakna ja rahvusvaheliste asukohtade kogemuste kasutamine kogu kogemuse uuendamiseks ja ümbermõtestamiseks. Looge ülifunktsionaalne pood, mis sobiks hästi ka väga tiheda liiklusega ja keeruka ruumi jaoks.

Sisekujundus

Arthurs

Sisekujundus Toronto kesklinnas asuv kaasaegne Põhja-Ameerika grill, kokteilituba ja katuseterrass, kus tähistatakse rafineeritud klassikalist menüüd ja järeleandlikke allkirjajooke. Arthuri restoranil on kolm eristatavat ruumi (söögituba, baar ja katuseterrass), mis tunnevad samal ajal nii intiimsust kui ka avarust. Lagi on ainulaadne puitvineeriga lihvitud puitpaneelide kujunduse poolest, mis on konstrueeritud ruumi kaheksanurkse kuju parandamiseks ja ülaosas rippuvate lõigatud kristallide ilme jäljendamiseks.

Lõbus Maja Lastele

Fun house

Lõbus Maja Lastele See ehitusprojekt on mõeldud lastele õppimiseks ja mängimiseks, mis on super isalt täiesti lõbus maja. Disainer ühendas tervislikud materjalid ja ohutuskujud, et saada imeline ja huvitav ruum. Nad üritasid teha mugavat ja sooja laste mängumaja ning tihendasid vanemate ja laste suhteid. Klient käskis disaineril saavutada 3 eesmärki, mis olid: (1) looduslikud ja ohutusmaterjalid, (2) teha lapsed ja vanemad õnnelikuks ning (3) piisavalt ruumi. Kujundaja leidis lihtsa ja selge meetodi eesmärgi saavutamiseks, milleks on kodu, lasteruumi algus.

Siseruumide Maja

Spirit concentration

Siseruumide Maja Milline on maja ruum? Kujundaja usub, et disain tuleneb omaniku nõudmistest, saavutades hinge kosmosesse. Seetõttu navigeeris disainer armas paari järgi nende ruumi otstarvet. Mõlemad omanikud armastavad materjale ja disainilahendust Jaapani kultuuriga võrreldes. Meelde jäävate mälestuste esindamiseks otsustasid nad hingemaja loomiseks kasutada mitmesugust puidutekstuuri. Järelikult lõid nad selle ideaalmaja 3 üksmeele eesmärki, mis olid (1) vaikne õhkkond, (2) paindlikud ja võluvad avalikud ruumid ning (3) mugavad ja nähtamatud privaatsed ruumid.

Mälestuste Maja

Memory Transmitting

Mälestuste Maja See maja edastab kodupilte puittalade ja valgete telliste järkjärgulise virna abil. Valgus läheb maja ümber asuvate valgete telliste ruumidest, luues kliendi jaoks erilise atmosfääri. Projekteerija kasutab selle hoone kliimaseadmete ja laoruumide piirangute lahendamiseks mitmeid meetodeid. Segage materjalid ka kliendi mäluga ja esitage läbi konstruktsiooni soe ja elegantne esteetika, ühendades selle maja ainulaadse stiili.

Siseruumide Maja

Seamless Blank

Siseruumide Maja See on maja, mis tutvustab perenaise unikaalset elustiili, mis on graafilise disaini ja ettevõtja kodu. Disainer esitleb perenaise eelistuste illustreerimiseks ja pereliikme kraami täitmiseks tühje kohti säilitavaid looduslikke materjale. Köök on maja kese, spetsiaalselt kujundatud ruumiline vaade perenaisele ja veenduge, et vanemad näevad seda igal pool. Maja on varustatud valge graniidist õmblusteta põrandakatete, itaalia mineraalvärvi, läbipaistva klaasi ja valge pulbervärviga, et paljastada materjalide elegantsed detailid.