Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekott, Õhtukott

Tango Pouch

Käekott, Õhtukott Tango kott on silmapaistev kott, millel on tõeliselt uuenduslik disain. See on käevõru käepidemega kantav kunstiteos, mis võimaldab teil oma käed vabad olla. Sees on piisavalt ruumi ja kokkuklapitav magneti sulgurkonstruktsioon annab ootamatu hõlpsa ja laia avamise. Pouch on valmistatud pehme vahatatud vasikanahaga käepideme uskumatult meeldiva puudutuse ja puffy-külgmiste sisetükkide vahel, vastandades seda tahtlikult nn klaasitud nahast valmistatud konstrueeritumale põhikorpusele.

Mantel, Mis Võib Olla Muudetav,

Eco Furs

Mantel, Mis Võib Olla Muudetav, Mantel, mis võib olla 7-ühes, on inspireeritud hõivatud karjäärinaistest, kes valivad ainulaadse, ökoloogilise ja funktsionaalse igapäevase garderoobi. Selles tõlgendatakse vana, kuid jällegi trendikat Skandinaavia Rya Rug tekstiili kaasaegsel viisil, mille tulemuseks on sobivad villased rõivad, mis on oma tööomadustelt nagu karusnahad. Erinevus on detailsuses ning looma- ja keskkonnasõbralikkuses. Aastate jooksul on öko karusnahku katsetatud erinevates Euroopa talvekliimates, mis on aidanud selle karvkatte ja teiste hiljutiste tükkide omadusi täiuslikuks muuta.

Riided

Bamboo lattice

Riided Vietnamis näeme bambusvõre tehnikat paljudes toodetes, näiteks paatides, mööblis, kanapuurides, laternates ... Bambusvõre on tugev, odav ja hõlpsasti valmistatav. Minu visioon on luua kuurortrõivaste mood, mis oleks põnev ja graatsiline, kogenud ja sarmikas. Ma rakendasin selle bambusest võre detaili mõne oma moe jaoks, muutes töötlemata, kõva ja tavalise võre pehmeks materjaliks. Minu disainilahendused ühendavad traditsioonid moodsa vormiga, võre mustri kõvaduse ja peene kanga liiva pehmusega. Minu tähelepanu on suunatud vormile ja detailidele, tuues kandjale võlu ja naiselikkuse.

Teemant Sõrmus

The Great Goddess Isida

Teemant Sõrmus Isida on 14K kuldsõrmus, mis libiseb sõrmega, et luua võluv välimus. Isida rõnga fassaad on kaunistatud ainulaadsete elementidega nagu teemandid, ametüstid, tsitriinid, tsavoriit, topaas ja seda täiendatakse valge ja kollase kullaga. Igal tükil on oma konkreetne materjal, muutes selle ainulaadseks. Lisaks peegeldab viilutatud vääriskividel asuv tasane klaasitaoline fassaad erinevaid valguskiiri erinevates oludes, lisades rõngale eksklusiivse iseloomu.

Kaelakee

Scar is No More a Scar

Kaelakee Kujunduse taga on dramaatiline valus lugu. See oli inspireeritud minu unustamatust piinlikust armist kehal, mille 12-aastaselt tugevad ilutulestikud põletasid. Üritades seda tätoveeringuga katta, hoiatas tätoveerija mind, et hirmul on hullem katta. Igal inimesel on oma arm, kõigil on oma unustamatu valus lugu või ajalugu, parim lahendus tervenemiseks on õppida sellega silmitsi seisma ja sellest tugevalt üle saama, selle asemel, et end varjata või proovida sellest põgeneda. Seetõttu loodan, et inimesed, kes mu ehteid kannavad, tunnevad end tugevamana ja positiivsemana.

Ühendatud Käekell

COOKOO

Ühendatud Käekell COOKOO ™, maailma esimene disainitud nutikell, mis ühendab analoogliikumise digitaalse ekraaniga. Ülimalt puhaste joonte ja nutikate funktsioonide ikoonilise kujunduse abil kuvatakse kellal teie nutitelefoni või iPadi eelistatud märguanded. Tänu COOKOO App ™ -ile saavad kasutajad oma ühendatud elu kontrolli all hoida, valides, milliseid märguandeid ja teateid nad tahavad saada oma randmele. Kohandatava nupu COMMAND vajutamine võimaldab kaamerat kaugjuhtimispuldil käivitada, muusika taasesitust kaugjuhtimispuldil, ühe nupuvajutusega Facebooki sisselogimist ja paljusid muid võimalusi kasutada.