Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lühter

Bridal Veil

Lühter See kunst - kunsti objekt, kus tuled põlevad. Avar tuba keeruka profiiliga laega, nagu kumerpilved. Lühter sobib ruumi, sujuvalt esiseinest laeni. Kristall- ja valget emailiga lehed koos õhukeste torude elastse painutusega loovad kogu maailmas lendava loori pildi. Kerge ja kuldse säraga lendavate lindude arvukus loob avaruse ja rõõmu tunde.

Projekti nimi : Bridal Veil, Disainerite nimi : Victor A. Syrnev, Kliendi nimi : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Lühter

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.