Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohviku Sisekujundus

& Dough

Kohviku Sisekujundus Kliendi peakontor asub Jaapanis 1300 sõõrikupoe brändipoodidega ning Dough on kohvikute kaubamärk, mida arendatakse hiljuti ja mis on esimene pood, kus avatakse suurejooneline avamine. Tõstsime esile tugevuse, mida meie klient saaks pakkuda, ja kajastasime neid kavandites. Kasutades ära meie kliendi tugevust, on selle kohviku üheks esimeseks iseloomulikuks punktiks seos ostuleti ja köögi vahel. Seina ja tasakaalustatud aknaava seadistamisega suhtub meie klient sellesse tööstiili hästi, see teeb klientide sujuvamaks.

Restoran

La Boca Centro

Restoran La Boca Centro on kolmeks aastaks piiratud baari- ja toidusaal, mille eesmärk on arendada kultuurivahetusi Hispaania ja Jaapani köögi teemadel. Toredas Barcelonas külastades on meie linnakujundus inspireerinud kaunist linna lisandumist ja suhtlemist rõõmsameelsete, helde südamega Kataloonia inimestega. Täieliku reprodutseerimise nõudmise asemel keskendusime originaalsuse jäädvustamiseks osaliselt lokaliseerimisele.

Baarrestoran

IL MARE

Baarrestoran Selles restoranis kasutasime kontseptsiooni „lõigata ja kleepida”. Mitme restorani pidamiseks on hindamatu väärtusega proteiini kombinatsioonide disainilahenduste peentükkide kasutamine. Näiteks kaarekujuline kuju, mis ühendab kolonni ja lagi, saab kujunduse üheks tükiks ja läheb kindlasti pingist või baariletist kõrgemale. Loomulikult saab seda lihtsalt kasutada ka atmosfääri jagamiseks. Tegelikult on veel kolm restorani juba valminud ja see "lõigata ja kleepida" kujundus on avaldanud kasulikku mõju.

Restoran

George

Restoran George'i kontseptsioon on "söögituba, mis on kujundatud koos kliendi mälestustega". See on koht, kus saab juhuslikult nautida igapäevaseid üritusi, nagu söögi- ja joogipeod, hellitades Ameerika kultuuri ja moodsa arhitektuuri ajalugu, kui klient elas New Yorgis. Seetõttu on restoran tervikuna ehitatud New Yorgi pärandrestorani kuvandisse, lisahooned on tehtud vähehaaval, näidates ajaloolise tausta tunnet. See peab sisaldama ülalnimetatud kontseptsiooni ja meil on õnnestunud selle hoone potentsiaal maksimaalselt ära kasutada.

Sisekujundus

CRONUS

Sisekujundus Selle liikmete baarisalong on suunatud juhtidele, kes soovivad veeta stiilselt linnaõhtuid. On ütlematagi selge, et tunnete midagi erilist ja erakordset nende jaoks, kes soovivad liikmeks saada ja kes soovivad seda riba kasutada. Veelgi enam, kui hakkate siin kasutama hakata, mängib kasutatavus ja mugavus toimimisvormi jaoks suurt tähtsust. Need kaks ülalnimetatud aspekti võivad teil olla üsna veider ja just õige puudutuse andmine oli meie väljakutse. Tõepoolest, see “kaks aspekti” oli selle baarisalongi kujundamise märksõna.

Jaapani Kotletirestoran

Saboten Beijing the 1st

Jaapani Kotletirestoran See on Jaapani kotletirestoranide kett nimega “Saboten”, mis on Hiina esimene lipulaevarestoran. Meie traditsiooni deformeerumine ja hea lokaliseerimine on hädavajalikud, et Jaapani kultuuri võõrriikides paremini omaks võtta. Vaadates restoraniketi tulevikunägemusi, koostasime siin kujundused, millest saavad kasulikud käsiraamatud laienedes Hiinasse ja ka mujale. Siis oli üks meie väljakutseid haarata õigesti aru jaapani piltidest, mida välismaalased eelistavad. Keskendusime peamiselt “traditsioonilisele Jaapanile”. Pingutame selle sisseviimisel.