Disainiajakiri
Disainiajakiri
Meditsiiniline Ilukeskus

LaPuro

Meditsiiniline Ilukeskus Disain on midagi enamat kui hea esteetika. See on ruumi kasutamise viis. Meditsiinikeskus integreeris vormi ja funktsioneerib ühena. Kasutajate nõudmistest aru saamine ja neile kogemuste saamine ümbritseva keskkonna kõigist peenetest puudutustest, mis tunnevad kergendamist ja tõeliselt hoolimist. Kujundus ja uus tehnoloogiasüsteem pakuvad kasutajale lahendusi ja neid on lihtne hallata. Arvestades tervist, heaolu ja meditsiinilisi võimalusi, võttis keskus kasutusele keskkonnasäästlikud materjalid ja jälgib ehitusprotsessi. Kõik elemendid on integreeritud kujundusse, kus need on kasutajatele tõeliselt sobivad.

Koduarhitektuuri Disain

Bienville

Koduarhitektuuri Disain Selle tööpere logistika nõudis, et nad oleksid pikka aega siseruumides kodus, mis lisaks tööle ja koolile häiriks nende heaolu. Nagu paljud perekonnad, hakkasid nad kaaluma, kas on vaja kolida äärelinna, vahetada linna mugavuste lähedus suurema tagaaia vastu, et õuepääsu suurendada. Selle asemel, et kaugele kolida, otsustasid nad ehitada uue maja, kus mõeldaks väikeses linnakrundis siseruumides koduse elu piirangud. Projekti korralduspõhimõte oli luua kogukonnaaladest võimalikult palju juurdepääsu välisõhku.

Pulmakabel

Cloud of Luster

Pulmakabel Läige pilv on pulmakabel, mis asub Jaapanis Himeji linnas asuvas pulmapidu saalis. Kujundus püüab tõlkida moodsa pulmapidu vaimu füüsilises ruumis. Kabel on valge, pilvekujuline, ümbritsetud peaaegu täielikult kumera klaasiga, mis avab ümbritseva aia ja vesikonda. Veerud on ülaosas hüperboolse pealkirjaga nagu pead, ühendades need sujuvalt minimalistliku laega. Kabeli sokli kraanikausi küljel on hüperboolne kõver, mis võimaldab kogu konstruktsioonil paista justkui vee peal hõljudes ja rõhutades selle kergust.

Apteek

The Cutting Edge

Apteek Lõige Edge on Jaapanis Himeji linnas asuva naabruses asuva Daiichi üldhaiglaga seotud apteek. Seda tüüpi apteekides pole kliendil otsest juurdepääsu toodetele, nagu jaemüügi tüüpi; pigem valmistab ta ravimeid tagaaias pärast arsti ettekirjutuse esitamist. Selle uue hoone eesmärk oli edendada haigla mainet, tutvustades kõrgtehnoloogia teravat pilti vastavalt arenenud meditsiinitehnoloogiale. Selle tulemuseks on valge minimalistlik, kuid täielikult funktsionaalne ruum.

Lipulaev

WADA Sports

Lipulaev Oma 30. aastapäeva tähistamiseks kolib WADA Sports vastvalminud peakorterisse ja lipulaevade poodi. Kaupluse siseküljel on ehitist toetav hiiglaslik elliptiline metallkonstruktsioon. Järgnevalt ellipsikujuline struktuur, reketi tooted on joondatud spetsiaalselt selleks ette nähtud kinnitusdetailide abil. Reketid on paigutatud järjestikku ja neid on lihtne ükshaaval käsitsi kätte võtta. Ülalpool on elliptilist kuju kasutatud mitmesuguste väärtuslike vintage- ja moodsate reketite väljapanekuna, mis on kogutud kogu riigist ja muudavad kaupluse interjööri reketi muuseumiks.

Kontor

The Duplicated Edge

Kontor Kopeeritud serv on Jaapani Kawanishis asuva Toshini satelliidi ettevalmistamise kooli kujundus. Kool soovis uusi vastuvõtu-, konsultatsiooni- ja konverentsiruume kitsas madala laega 110-ruutmeetrises ruumis. Selles kavandis pakutakse avatud ruumi, mida tähistab terav kolmnurkne vastuvõtu- ja teabeloendur, mis jagab ruumi funktsionaalseteks üksusteks. Loendur on kaetud järk-järgult tõusva valge metallplekiga. Seda kombinatsiooni dubleerivad tagaukse peeglid ja laes peegeldavad alumiiniumpaneelid, mis laiendavad ruumi laiemateks mõõtmeteks.