Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaelakee

Sakura

Kaelakee Kaelakee on väga painduv ja valmistatud erinevatest detailidest, mis on joodetud sujuvalt kokku, et kaunilt kaunistada naiste kaelapiirkonnas. Paremal küljel olevad keskmised lilled pöörlevad ja seal on lubatud vasakut lühemat kaelakee tükki eraldi prossina kasutada. Kaelakee on väga kerge, arvestades selle 3D-kuju ja keerukust. Selle brutokaal 362,50 grammi on 18 karaat, kivi ja teemantidega 518,75 karaati

Siidist Foulard

Passion

Siidist Foulard "Passion" on üks "Regards" objektidest. Pange siidisall kenasti tasku ruudule või raamige see kunstiteosena ja laske sellel kogu elu kesta. See on nagu mäng - igal objektil on rohkem kui üks funktsioon. "Regards" kehastab õrna korrelatsiooni vanade käsitöö ja kaasaegsete disainiobjektide vahel. Iga kujundus on ainulaadne kunstiteos ja räägib erinevat lugu. Kujutage ette kohta, kus iga pisidetail jutustab loo, kus kvaliteet on elu väärtus ja suurim luksus on iseendaga truuks jäämine. Siin kohtub "Regards" teiega. Las kunst kohtub sinuga ja vanane koos sinuga!

Ehtekollektsioon

Future 02

Ehtekollektsioon Projekt Future 02 on ehtekollektsioon, mille lõbus ja elujõuline keerd on inspireeritud ringi teoreemidest. Iga tükk on loodud arvutipõhise projekteerimistarkvara abil, mis on täielikult või osaliselt ehitatud selektiivse laseriga paagutamise või terase 3D-printimistehnoloogia abil ja viimistletud traditsiooniliste hõbeeseptehnikatega. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni ringikujust ja on hoolikalt kavandatud Eukleidese teoreemide visualiseerimiseks kantava kunsti mustriteks ja vormideks, sümboliseerides sel moel uut algust; lähtepunkt põnevale tulevikule.

Kraavi Kate

Renaissance

Kraavi Kate Armastus ja mitmekülgsus. Kangas trükitud ilus lugu, mis on selle kraaviümbrise õmblemine ja kontseptsioon koos kõigi kollektsiooni muude rõivastega. Selle tüki ainulaadsus on kindel linnakujundus, minimalistlik puudutus, kuid mis siin üllatav on, võib pigem olla selle mitmekülgsus. Palun lihtsalt sulgege silmad. Esiteks peaksite nägema tõsist inimest, kes läheb talle tõsiseks .. siniseks tööks. Nüüd raputage pead ja just teie ees näete kirjutatud sinist kraavivappi, millel on mõned magnetilised mõtted. Käsitsi kirjutatud. Armastusega, taunitav!

Volditavad Prillid

Blooming

Volditavad Prillid Sonja prillide disain oli inspireeritud õitsevatest lilledest ja varajasetest prilliraamidest. Looduse orgaaniliste vormide ja prilliraamide funktsionaalsete elementide ühendamisel töötas disainer välja kabrioleti, mida saab hõlpsasti käsitseda, andes mitu erinevat välimust. Samuti oli toode disainitud praktilise voltimisvõimalusega, kandes kandekotis võimalikult vähe ruumi. Objektiivid on toodetud laserlõigatud pleksiklaasist, millel on Orchide lillejäljed, ja raamid on valmistatud käsitsi, kasutades 18 k kullatud messingit.