Disainiajakiri
Disainiajakiri
Riided

Bamboo lattice

Riided Vietnamis näeme bambusvõre tehnikat paljudes toodetes, näiteks paatides, mööblis, kanapuurides, laternates ... Bambusvõre on tugev, odav ja hõlpsasti valmistatav. Minu visioon on luua kuurortrõivaste mood, mis oleks põnev ja graatsiline, kogenud ja sarmikas. Ma rakendasin selle bambusest võre detaili mõne oma moe jaoks, muutes töötlemata, kõva ja tavalise võre pehmeks materjaliks. Minu disainilahendused ühendavad traditsioonid moodsa vormiga, võre mustri kõvaduse ja peene kanga liiva pehmusega. Minu tähelepanu on suunatud vormile ja detailidele, tuues kandjale võlu ja naiselikkuse.

Teemant Sõrmus

The Great Goddess Isida

Teemant Sõrmus Isida on 14K kuldsõrmus, mis libiseb sõrmega, et luua võluv välimus. Isida rõnga fassaad on kaunistatud ainulaadsete elementidega nagu teemandid, ametüstid, tsitriinid, tsavoriit, topaas ja seda täiendatakse valge ja kollase kullaga. Igal tükil on oma konkreetne materjal, muutes selle ainulaadseks. Lisaks peegeldab viilutatud vääriskividel asuv tasane klaasitaoline fassaad erinevaid valguskiiri erinevates oludes, lisades rõngale eksklusiivse iseloomu.

Kaelakee

Scar is No More a Scar

Kaelakee Kujunduse taga on dramaatiline valus lugu. See oli inspireeritud minu unustamatust piinlikust armist kehal, mille 12-aastaselt tugevad ilutulestikud põletasid. Üritades seda tätoveeringuga katta, hoiatas tätoveerija mind, et hirmul on hullem katta. Igal inimesel on oma arm, kõigil on oma unustamatu valus lugu või ajalugu, parim lahendus tervenemiseks on õppida sellega silmitsi seisma ja sellest tugevalt üle saama, selle asemel, et end varjata või proovida sellest põgeneda. Seetõttu loodan, et inimesed, kes mu ehteid kannavad, tunnevad end tugevamana ja positiivsemana.

Ühendatud Käekell

COOKOO

Ühendatud Käekell COOKOO ™, maailma esimene disainitud nutikell, mis ühendab analoogliikumise digitaalse ekraaniga. Ülimalt puhaste joonte ja nutikate funktsioonide ikoonilise kujunduse abil kuvatakse kellal teie nutitelefoni või iPadi eelistatud märguanded. Tänu COOKOO App ™ -ile saavad kasutajad oma ühendatud elu kontrolli all hoida, valides, milliseid märguandeid ja teateid nad tahavad saada oma randmele. Kohandatava nupu COMMAND vajutamine võimaldab kaamerat kaugjuhtimispuldil käivitada, muusika taasesitust kaugjuhtimispuldil, ühe nupuvajutusega Facebooki sisselogimist ja paljusid muid võimalusi kasutada.

Sülearvuti Ümbris

Olga

Sülearvuti Ümbris Spetsiaalse rihmaga sülearvuti ümbris ja kinnitage veel üks ümbrisesüsteem. Materjali jaoks võtsin taaskasutatud naha. Värve on mitu, alates sellest, kui igaüks saab ise oma kätte saada. Minu eesmärk oli teha tavaline, huvitav sülearvutikott, kus on hõlpsasti hooldatav süsteem ja kus saate kinnitada mõne muu korpuse, kui peate kaasas olema kaasasolevaid Mac Book Pro ja Ipad või mini Ipad. Kohvriga võite kaasas kanda vihmavarju või ajalehte. Kergesti vahetatav kohver igaks päevaks.

Vihmamantel

UMBRELLA COAT

Vihmamantel See vihmamantel on kombinatsioon vihmamantlist, vihmavarjest ja veekindlatest pükstest. Sõltuvalt ilmastikuoludest ja vihma hulgast saab seda kohandada erineva kaitsetasemega. Tema ainulaadne omadus on see, et see ühendab ühes esemes vihmamantli ja vihmavarju. Vihmavarjuga vihmavari on teie käed vabad. Samuti võib see sobida suurepäraselt selliste sporditegevustega nagu jalgrattaga sõitmine. Lisaks ei torma rahvarohkel tänaval teiste vihmavarjude juurde, kuna vihmavarju kapuuts ulatub üle teie õlgade.