Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

George

Restoran George'i kontseptsioon on "söögituba, mis on kujundatud koos kliendi mälestustega". See on koht, kus saab juhuslikult nautida igapäevaseid üritusi, nagu söögi- ja joogipeod, hellitades Ameerika kultuuri ja moodsa arhitektuuri ajalugu, kui klient elas New Yorgis. Seetõttu on restoran tervikuna ehitatud New Yorgi pärandrestorani kuvandisse, lisahooned on tehtud vähehaaval, näidates ajaloolise tausta tunnet. See peab sisaldama ülalnimetatud kontseptsiooni ja meil on õnnestunud selle hoone potentsiaal maksimaalselt ära kasutada.

Sisekujundus

CRONUS

Sisekujundus Selle liikmete baarisalong on suunatud juhtidele, kes soovivad veeta stiilselt linnaõhtuid. On ütlematagi selge, et tunnete midagi erilist ja erakordset nende jaoks, kes soovivad liikmeks saada ja kes soovivad seda riba kasutada. Veelgi enam, kui hakkate siin kasutama hakata, mängib kasutatavus ja mugavus toimimisvormi jaoks suurt tähtsust. Need kaks ülalnimetatud aspekti võivad teil olla üsna veider ja just õige puudutuse andmine oli meie väljakutse. Tõepoolest, see “kaks aspekti” oli selle baarisalongi kujundamise märksõna.

Jaapani Kotletirestoran

Saboten Beijing the 1st

Jaapani Kotletirestoran See on Jaapani kotletirestoranide kett nimega “Saboten”, mis on Hiina esimene lipulaevarestoran. Meie traditsiooni deformeerumine ja hea lokaliseerimine on hädavajalikud, et Jaapani kultuuri võõrriikides paremini omaks võtta. Vaadates restoraniketi tulevikunägemusi, koostasime siin kujundused, millest saavad kasulikud käsiraamatud laienedes Hiinasse ja ka mujale. Siis oli üks meie väljakutseid haarata õigesti aru jaapani piltidest, mida välismaalased eelistavad. Keskendusime peamiselt “traditsioonilisele Jaapanile”. Pingutame selle sisseviimisel.

Ülikooli Sisekujundus

TED University

Ülikooli Sisekujundus Kaasaegse kujunduskontseptsiooniga kujundatud TED ülikooli ruumid kajastavad TED asutuse progressiivset ja kaasaegset suunda. Kaasaegne ja tooraine on ühendatud tehnoloogilise infrastruktuuri ja valgustusega. Siinkohal pannakse paika kosmosekonventsioonid, mida pole varem kogetud. Luuakse uut laadi visioon ülikooliruumidest.

Büroopindade Sisekujundus

Infibond

Büroopindade Sisekujundus Shirli Zamir Design Studio kavandas Infibondi uue kontori Tel Avivis. Pärast ettevõtte toodet käsitlevaid uuringuid loodi idee luua tööruum, mis küsib küsimusi õhukese piiri kohta, mis erineb tegelikkuses kujutlusvõimest, inimese ajust ja tehnoloogiast, ning leida, kuidas need kõik omavahel ühendada. Stuudio otsis nii mahu, joone kui ka tühja kasutamise õiged annused, mis ruumi määratleksid. Kontori plaan koosneb juhiruumidest, nõupidamisteruumidest, ametlikest salongidest, kohvikust ja avatud boksist, suletud telefonikabiinide ruumidest ja töötavast avatud ruumist.

Külalistemaja Arhitektuuri Kujundamine

Barn by a River

Külalistemaja Arhitektuuri Kujundamine Projekt “Ait jõe ääres” vastab väljakutsele luua asustatud ruum, tuginedes ökoloogilisele kaasatusele, ning pakub välja konkreetse arhitektuuri ja maastiku läbitungimise probleemi kohaliku lahenduse. Maja traditsiooniline arhetüüp tuuakse selle vormide askeetluse juurde. Katuse seederkivi ja rohelised seinad varjavad hoonet inimese loodud maastiku rohus ja põõsas. Klaasiseina tagant paistab kaljune jõeäär.