Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elukoht

Panorama Villa

Elukoht Välja arvatud tüüpilise Mani küla struktuur, mõeldakse seda kui aatriumi, sissepääsu ja eluruumide ümber pöörlevaid üksikuid kivikilde. Elukoha ligikaudsed kogused avavad dialoogi nende loodusliku ümbrusega, samas kui nende avanemise rütm kas tagab privaatsuse või kutsub panoraamvaadetesse silmapiirile, konstrueerides järjestikuste ja mitmekesiste narratiivide otsese kogemuse. Villa asub Navarino Residences, luksuslike villade eravalduses, Navarino Dunes kuurordi südames.

Müügisalong

From The Future

Müügisalong Näitusesaal: Näituseruumis on näitusel treeningjalatsid ja spordivahendid, mis on valmistatud süstimistehnoloogia abil. Koht näeb välja nagu valmistatud survevalu abil. Selle koha valmistamismeetodi korral oleks mööblitükid tervikuna moodustamiseks valmistatud justkui survevaluvormis. Jämedad õmblusrajad, mis laes, pehmendavad kogu tehnoloogilist visuaalsust.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskantse poe kujundas ja lõi Piotr Płoski asutatud disainistuudio ja vintage galerii smallna. See ülesanne esitas palju väljakutseid, kuna butiik asub üürimaja teisel korrusel, sellel puudub vaateaken ja selle pindala on vaid 80 ruutmeetrit. Siit sündis idee pindala kahekordistada, kasutades ära nii laes olevat ruumi kui ka põrandapinda. Saavutatakse külalislahke ja kodune õhkkond, isegi kui mööbel on tegelikult lakke tagurpidi riputatud. Riskantne pood on loodud kõigi reeglite järgi (see trotsib isegi raskust). See peegeldab täielikult brändi vaimu.

Staadioni Külalislahkus

San Siro Stadium Sky Lounge

Staadioni Külalislahkus Uute Sky-salongide projekt on vaid esimene samm tohutust renoveerimisprogrammist, mida AC Milan ja FC Internazionale koos Milano linnavalitsusega viivad läbi eesmärgiga muuta San Siro staadion multifunktsionaalseks rajatiseks, mis suudab majutada kõiki tähtsate sündmustega, millega Milano silmitsi seisab eelseisva EXPO 2015 ajal. Pärast skyboxi projekti õnnestumist on Ragazzi & Partnerid teostanud idee luua San Siro staadioni peamise suure stendi kohale uus külalislahkuse kontseptsioon.

Büroo Väikemaht

Conceptual Minimalism

Büroo Väikemaht Sisekujundus on triibuline esteetilisele, kuid samas mitte funktsionaalsele minimalismile. Avatud planeeringuruumi rõhutavad puhtad jooned, suured klaasitud avad, mis võimaldavad palju loomulikku päevavalgust, võimaldades joonest ja tasapinnast saada põhilised konstruktsiooni- ja esteetilised elemendid. Täisnurkade puudumine tingis vajaduse omada ruumi dünaamilisemat vaadet, samas kui hele värvipaleti valik kombineerituna materjali ja tekstuuri mitmekesisusega võimaldab ruumi ja funktsiooni ühtsust. Lõpetamata betoonviimistlus tõuseb seinte külge, et lisada kontrast valge-pehme ja kareda-halli vahel.

Aed

Tiger Glen Garden

Aed Tiger Gleni aed on Johnsoni kunstimuuseumi uude tiiba ehitatud mõtisklemisaed. See on inspireeritud hiina tähendamissõnast, mida nimetatakse Tiigrigleeni kolmeks naeruks, milles kolm meest ületavad oma sektilised erinevused, et leida sõpruse ühtsus. Aed kujundati jaapani keeles karesansui nimega karm stiilis, kus kivide paigutusega luuakse looduspilt.