Disainiajakiri
Disainiajakiri
Nädalavahetuse Residents

Cliff House

Nädalavahetuse Residents See on vaade mägedele Taevajõe kaldal (jaapani keeles 'Tenkawa'). Raudbetoonist kuju on lihtne, kuue meetri pikkune toru. Toru teeäärne ots on vastukaalu ja ankurdatud sügavale maasse, nii et see ulatub kaldast horisontaalselt ja ripub vee kohal. Kujundus on lihtne, interjöör on avar ja jõeäärne tekk on avatud taevale, mägedele ja jõele. Teetasandist allapoole on tee äärest näha ainult salongi katus, nii et konstruktsioon ei blokeeri vaadet.

Projekti nimi : Cliff House, Disainerite nimi : Masato Sekiya, Kliendi nimi : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Nädalavahetuse Residents

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.