Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli

Eye of Ra'

Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli Selle kujunduse eesmärk on ühendada iidne Egiptuse ajalugu disaini futuristliku voolava metoodikaga. See on Egiptuse kõige ikoonilisema religioosse tööriista sõnasõnaline tõlge tänavamööbli vedelaks vormiks, mis võtab arvesse voolava stiili omadusi, kus ei soovitata kindlaid kujundeid ega kujundust. Silm esindab nii meessoost kui ka naissoost kaaslasi jumala Ra kuulutamisel. Seetõttu on tänavamööbel esitatud vastupidavas kujunduses, mis sümboliseerib mehelikkust ja tugevust, samas kui selle kõverjooneline välimus kujutab naiselikkust ja graatsilisust.

Projekti nimi : Eye of Ra', Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.