Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamatupood

Chongqing Zhongshuge

Raamatupood Kaasates raamatupoes suurepärase Chongqingi maastiku, on disainer loonud ruumi, kus külastajad võivad lugemise ajal tunda end võluvas Chongqingis. Kokku on viit tüüpi lugemisala, millest igaüks on justkui eripäraga imedemaa. Chongqing Zhongshuge raamatupood on pakkunud tarbijatele uhkemaid kogemusi, mida neil pole veebipoodide kaudu võimalik saada.

Projekti nimi : Chongqing Zhongshuge, Disainerite nimi : Li Xiang, Kliendi nimi : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Raamatupood

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.