Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotokroomne Varikatuse Struktuur

Or2

Fotokroomne Varikatuse Struktuur Or2 on ühe pinnaga katusekonstruktsioon, mis reageerib päikesevalgusele. Pinna hulknurksed segmendid reageerivad ultraviolettvalgusele, kaardistades päikesekiirte asukoha ja intensiivsuse. Varjus olles on Or2 segmendid poolläbipaistvad valged. Kuid päikesevalguse käes saavad nad värviliseks, ujutades allpool asuva ruumi erinevate valguse toonidega. Päeva jooksul muutub Or2 varjutusseadmeks, mis passiivselt kontrollib selle all olevat ruumi. Öösel muutub Or2 tohutuks lühtriks, mis levitab päeva jooksul integreeritud fotoelementide poolt kogutud valgust.

Projekti nimi : Or2, Disainerite nimi : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Kliendi nimi : Orproject.

Or2 Fotokroomne Varikatuse Struktuur

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.