Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eramu

The Cube

Eramu Kujundaja jaoks olid peamised väljakutsed kvaliteetse elamiskogemuse loomiseks ja Kuveidi elamu kuvandi uuesti määratlemiseks, säilitades samal ajal araabia kultuuri dikteeritud kliima- ja privaatsusvajadused. Kuubiku maja on neljakorruseline betoonist / teraskonstruktsioonist hoone, mis põhineb liitmisel ja lahutamisel kuubikus, luues dünaamilise kogemuse sise- ja välisruumide vahel, et nautida looduslikku valgust ja maastikuvaadet aastaringselt.

Talumaja

House On Pipes

Talumaja Jalatud õhukeste terasest torude võre vähendab hoone jalajälge, pakkudes samas jäikust ja stabiilsust, et tõsta elamispind sellest kõrgemale. Kooskõlas minimalistliku ikoonikäsitlusega on see talumaja projekteeritud olemasolevate puude raamistikku, et vähendada sisemist soojusenergia suurenemist. Sellele on lisaks kaasa aidanud lendtuhaplokkide tahtlik fassaadiliseks lappimine, mille tagajärjel hoone tühjendab looduslikku tühjust ja varju. Maja tõstmine tagas ka selle, et maastik oleks katkematu ja vaated oleksid piiramatud.

Maja

Basalt

Maja Ehitatud nii mugavuse kui ka elegantsuse saavutamiseks. See disain on tõeliselt pilkupüüdev ja tähelepanuväärne nii seest kui väljast. Funktsioonide hulka kuuluvad tammepuit, aknad, mis on sisse toodud rohkelt päikesevalgust, ja see on silmi rahustav. See on lummav oma ilu ja tehnika poolest. Kui olete siin majas, ei saa te märgata rahulikkust ja oaasitunnet, mis teid üle võtab. Puude ja ümbritsevate päikesekiirte tuuleke muudab selle maja ainulaadseks elukohaks eemal tihedast linnaelust. Basaltmaja on ehitatud nii, et see meeldiks ja mahutaks erinevaid inimesi.

Sisehoovi Ja Aiakujundus

Shimao Loong Palace

Sisehoovi Ja Aiakujundus Kasutades looduslikku ja ladusat keeles mõistlikku maastiku korraldust, on hoovid üksteisega ühendatud mitmemõõtmeliselt, üksteisega läbi imbunud ja sujuvalt ümber kujundatud. Vertikaalset strateegiat oskuslikult kasutades muudetakse 4-meetrine kõrguste erinevus projekti esiletõstmiseks ja eripäraks, luues mitmetasandilise, kunstilise, elava, loodusliku sisehoovi maastiku.

Kaide Renoveerimine

Dongmen Wharf

Kaide Renoveerimine Dongmeni kai on aastatuhandeid vana kai Chengdu emajõel. Viimase "vanalinna uuendamise" vooru tõttu on piirkond põhimõtteliselt lammutatud ja ümber ehitatud. Projekti eesmärk on esitada kuulsusrikas ajalooline pilt kunsti ja uue tehnoloogia sekkumise kaudu põhimõtteliselt kadunud linna kultuuriplatsile ning aktiveerida ja uuesti investeerida pikk magav linnainfrastruktuur linna üldkasutatavasse valdkonda.

Hotell

Aoxin Holiday

Hotell Hotell asub Luzhou linnas Sichuani provintsis - linnas, mis on tuntud oma veini poolest, mille kujundus on inspireeritud kohalikust veinikoobast - ruumist, mis kutsub esile tugeva uurimissoovi. Fuajee on loodusliku koopa rekonstrueerimine, mille sellega seotud visuaalne seos laiendab koopa kontseptsiooni ja kohalikku linnatekstuuri sisehotelli, moodustades seeläbi omapärase kultuurikandja. Hindame reisija enesetunnet hotellis ööbides ning loodame ka, et nii materjali tekstuur kui ka loodud atmosfäär on tajutav sügavamal tasandil.