Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitusekujundus

Multimedia exhibition Lsx20

Näitusekujundus Omavääringus lati taaskehtestamise 20. aastapäevale pühendati multimeedianäitus. Näituse eesmärk oli tutvustada kunstilise projekti aluseks olnud kolmainsuse raamistikku, milleks olid pangatähed ja mündid, autorid - 40 silmapaistvat läti erineva loominguga žanrit - ja nende teosed. Näituse idee sai alguse grafiidist või pliist, mis on pliiatsi kesktelg, mis on kunstnike jaoks tavaline tööriist. Grafiidistruktuur oli näituse keskseks kujunduselemendiks.

Äripind

De Kang Club

Äripind Dekang asub Hiinas, Guangzhou kommertskeskuses. See on SPA ja meelelahutusettevõte üks äriprojektidest. Projekt on "linnamaastiku" kujunduskontseptsioonis, mis on põhiline näpunäide tänapäevase linnaelu nõudmistele vastamiseks.

Tervisekeskus

Yoga Center

Tervisekeskus Kuveidi linna tihedaimas ringkonnas asuv joogakeskus on katse elustada Jassimi torni keldrikorrust. Projekti asukoht oli ebaharilik. Kuid see oli katse teenindada naisi nii linna piires kui ka ümbritsevatest elamurajoonidest. Keskel asuv vastuvõtuala lukustub nii kapide kui kontoriruumidega, võimaldades liikmete sujuvat liikumist. Kapi ala joondatakse seejärel jalgade pesemise alaga, mis annab märku “kingavabast tsoonist”. Sellest ajast alates on koridor ja lugemissaal, mis viib kolme joogaruumi.

Bistroo

Ubon

Bistroo Ubon on Tai bistroo, mis asub Kuveidi linna tuumikus. Sellelt avaneb vaade Fahad Al soole tänavale, tänavale, mida on juba päevil hästi hoitud selle kaubanduse eest. Selle bistroo kosmoseprogramm nõuab kõigi köögi-, lao- ja tualettruumide tõhusat kujundamist; võimaldades avarat söögituba. Selle saavutamiseks tuleb sisekujundus integreerida olemasolevate konstruktsioonielementidega harmooniliselt.

Äripind Ja Vip Ooteruum

Commercial Area, SJD Airport

Äripind Ja Vip Ooteruum See projekt liidetakse rohelise disaini lennujaamade uue suundumusega maailmas, see hõlmab kauplusi ja teenuseid terminalis ning paneb reisija oma kogemuse ajal kogemusest läbi saama. GREEN Airport Design Trend hõlmab rohelisema ja jätkusuutlikuma aeroportaarilise kujundusega ruume, kogu äripinna pindala valgustab loomulik päikesevalgus tänu monumentaalsele klaasfassaadile raja ees. VIP Lounge kujundati orgaanilise ja vanguardistliku rakukujunduskontseptsiooni silmas pidades. Fassaad võimaldab ruumis privaatsust, ilma et see blokeeriks vaadet väljapoole.

Elumaja

Trish House Yalding

Elumaja Maja kujundus on välja töötatud otsese vastusena saidile ja selle asukohale. Hoone konstruktsioon on kujundatud ümbritseva metsamaa peegeldamiseks koos rändkolonnidega, mis tähistavad puutüvede ja okste ebakorrapärast nurka. Suured klaasikillud täidavad lünki konstruktsiooni vahel ja võimaldavad teil hinnata maastikku ja keskkonda nii, nagu oleksite puude tüvede ja okste vahelt välja paistnud. Traditsiooniline Kentishi mustvalge vihmalaud tähistab lehestikku, mis ümbritseb hoonet ja ümbritseb ruume.