Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Soulful

Elumaja Kogu ruum põhineb rahulikkusel. Kõik taustavärvid on heledad, hallid, valged jne. Ruumi tasakaalustamiseks ilmuvad ruumi mõned eriti küllastunud värvid ja mõned kihilised tekstuurid, näiteks sügavpunane, näiteks unikaalsete printidega padjad, näiteks mõned tekstureeritud metallkaunistused. . Neist saavad fuajees uhked värvid, lisades samas ka ruumi vajalikku soojust.

Jaemüügipindade Sisekujundus

Studds

Jaemüügipindade Sisekujundus Studds Accessories Ltd on kaherattaliste kiivrite ja tarvikute tootja. Naastukiivreid müüdi traditsiooniliselt mitme kaubamärgi all asuvates müügikohtades. Seetõttu tuli luua brändi identiteet, mida ta vääris. D'art kontsepteeris kaupluse kontseptsiooni, pakkudes uuenduslikke puutepunkte nagu toodete virtuaalne reaalsus, interaktiivsed puutetundlikud lauad ja kiivri desinfitseerimismasinad jne. Uurib kiivri- ja aksessuaarikauplust, kuhu on kaasatud märkimisväärne arv kliente, võttes ette klientide jaemüügi järgmisele tasemele.

Kohviku Sisekujundus

Quaint and Quirky

Kohviku Sisekujundus Quaint & Quirky Dessert House on projekt, mis näitab moodsa kaasaegse hõngu looduslähedusega, mis kajastab täpselt maitsvaid toite. Meeskond soovib luua saali, mis oleks tõeliselt ainulaadne ja nad otsisid inspiratsiooni linnupesast. Seejärel toodi kontseptsioon ellu istumisaluste kollektsiooni kaudu, mis on ruumi keskne element. Kõigi kaunistuste erksad struktuur ja värvid aitavad luua ühtlustunnet, mis seob maapinna ja vahepealse põranda isegi siis, kui need annavad atmosfääri tähelepanu haarava pilgu.

Kohviku Sisekujundus

& Dough

Kohviku Sisekujundus Kliendi peakontor asub Jaapanis 1300 sõõrikupoe brändipoodidega ning Dough on kohvikute kaubamärk, mida arendatakse hiljuti ja mis on esimene pood, kus avatakse suurejooneline avamine. Tõstsime esile tugevuse, mida meie klient saaks pakkuda, ja kajastasime neid kavandites. Kasutades ära meie kliendi tugevust, on selle kohviku üheks esimeseks iseloomulikuks punktiks seos ostuleti ja köögi vahel. Seina ja tasakaalustatud aknaava seadistamisega suhtub meie klient sellesse tööstiili hästi, see teeb klientide sujuvamaks.

Restoran

La Boca Centro

Restoran La Boca Centro on kolmeks aastaks piiratud baari- ja toidusaal, mille eesmärk on arendada kultuurivahetusi Hispaania ja Jaapani köögi teemadel. Toredas Barcelonas külastades on meie linnakujundus inspireerinud kaunist linna lisandumist ja suhtlemist rõõmsameelsete, helde südamega Kataloonia inimestega. Täieliku reprodutseerimise nõudmise asemel keskendusime originaalsuse jäädvustamiseks osaliselt lokaliseerimisele.

Baarrestoran

IL MARE

Baarrestoran Selles restoranis kasutasime kontseptsiooni „lõigata ja kleepida”. Mitme restorani pidamiseks on hindamatu väärtusega proteiini kombinatsioonide disainilahenduste peentükkide kasutamine. Näiteks kaarekujuline kuju, mis ühendab kolonni ja lagi, saab kujunduse üheks tükiks ja läheb kindlasti pingist või baariletist kõrgemale. Loomulikult saab seda lihtsalt kasutada ka atmosfääri jagamiseks. Tegelikult on veel kolm restorani juba valminud ja see "lõigata ja kleepida" kujundus on avaldanud kasulikku mõju.