Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kookide Kinkepakendid

Marais

Kookide Kinkepakendid Kookide kinkepakendid (finantseerija). Pildil on 15 koogi suurune kast (kaks oktaavi). Tavaliselt rivistavad kinkekarbid kõik koogid kenasti kokku. Nende üksikult pakitud kookide karbid on aga erinevad. nad vähendasid kulusid, keskendudes ainult ühele kujundusele, ja kasutades kõiki kuut pinda, suutsid nad taastada igat tüüpi klaviatuuri. Seda disaini kasutades saavad nad luua mis tahes suurusega klaviatuuri, alates väikestest klaviatuuridest kuni 88-klahviliste täispillideni ja isegi suuremateni. Näiteks ühe oktaavi 13-st võtmest kasutavad nad 8 kooki. Ja 88 klahviga klaver oleks 52 koogist kinkekarp.

Projekti nimi : Marais, Disainerite nimi : Kazuaki Kawahara, Kliendi nimi : Latona Marketing Inc..

Marais Kookide Kinkepakendid

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.