Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud, Trepp, Sokli

Trifold

Laud, Trepp, Sokli Trifoldi kuju annab teada kolmnurksete pindade ja ainulaadse voltimisjärjestuse kombinatsioon. Sellel on minimalistlik, kuid samas keeruline ja skulptuurne kujundus, iga vaatenurga alt ilmutab see ainulaadset kompositsiooni. Kujundust saab erinevatel eesmärkidel kohandada, ilma et see kahjustaks selle konstruktsiooni terviklikkust. Trifold on digitaalsete valmistamismeetodite ja uute tootmistehnoloogiate, näiteks robootika, kasutamise tutvustus. Tootmisprotsess on välja töötatud koostöös robotitootmisettevõttega, mis on spetsialiseerunud metallide kokkupandamisele 6-teljeliste robotitega.

Mänguasi

Movable wooden animals

Mänguasi Mitmekesisusega loomade mänguasjad liiguvad erineval viisil, lihtsad, kuid lõbusad. Abstraktsed loomakujud imavad lapsi ette kujutama. Rühmas on 5 looma: siga, part, kaelkirjak, tigu ja dinosaurus. Pardiliige liigub paremalt vasakule, kui seda laua tagant üles tõsta, tundub, et see ütleb teile "EI"; Kaelkirjaku pea võib liikuda üles ja alla; Siga nina, tigu ja dinosauruse pead liiguvad saba pööramisel seestpoolt väljapoole. Kõik need liigutused panevad inimesed naeratama ja panevad lapsi mängima erinevatel viisidel, näiteks tõmmates, lükates, keerates jne.

Roly Poly, Teisaldatavad Puidust Mänguasjad

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Teisaldatavad Puidust Mänguasjad Kuidas vikerkaart saada? Kuidas suvist tuult kallistada? Mind puudutavad alati mõned peened asjad ja tunnen end väga rahul ja õnnelikuna. Kuidas säilitada ja kuidas omada? Piisavalt on sama hea kui pidu. Tahaksin erinevaid materjale vormida lihtsal ja naljakal viisil. Laske lastel mängida nendega, et nad tunneksid ära füüsilise maailma, stimuleerivad nende kujutlusvõimet ja aitavad neil ümbritsevat keskkonda mõista.

Häll, Kiiktoolid

Dimdim

Häll, Kiiktoolid Lisse Van Cauwenberge lõi selle omamoodi multifunktsionaalse lahenduse, mis toimib nii kiiktoolina kui ka hällina, kui kaks Dimdimi tooli kokku liidetakse. Kõik kiiktoolid on valmistatud terasest tugedega puidust ja viimistletud kreeka pähkli spooniga. Kaks tooli saab istme alla kahe peidetud klambri abil üksteise külge kinnitada, et moodustada lapsehoidja.

Teekann Ja Teekannud

EVA tea set

Teekann Ja Teekannud See võrgutavalt elegantne koos sobivate tassidega teekann on laitmatu kallakuga ja sellest on rõõm osa võtta. Selle teepoti ebaharilik kuju, mille korral tila on segunenud ja kehast kasvanud, sobib eriti hästi heaks valamiseks. Tassid on mitmekülgsed ja kombatavad, et teie kätes pesitseda erineval viisil, kuna igal inimesel on tassi hoidmiseks oma lähenemisviis. Saadaval läikivvalge hõbetatud rõngaga või must matt portselan läikiva valge kaane ja valgete ääristega tassidega. Sisse paigaldatud roostevabast terasest filter. MÕÕTMED: teekann: 12,5 x 19,5 x 13,5 tassi: 9 x 12 x 7,5 cm.