Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakomplekt

FRACTURE

Vannitoakomplekt Keraamiliste sanitaartehnikate ainulaadne stiil, purunemisklaasiliinide tähelepanuväärne kujundus Kommentaar dekonstruktivism… Murd Konstruktsiooni komponentide terviklikkuse, pindade mängude terviklikkuse lagunemine geomeetriliste kujunduselementide saamiseks nagu toodete välispinnad ja dekonstruktivistliku stiili liigutamine sarjad kui näide luumurd Bieni kohtunud ühest tähelepanuväärsemast sarjast.

Õhtusöögi Komplekti Kapp

Baan

Õhtusöögi Komplekti Kapp "baan" on teatud tüüpi kapp, mis on spetsiaalselt loodud õhtusöögi jaoks. See on ainulaadne välimus ja tugevus on narratiiv, mis on funktsioonilt seotud. Kapisüsteemidel on mitu eristavat omadust. Kapi erinevaid funktsioone ja funktsioone, mida üksteisest eraldab, nagu söögiriistade sisustus ja karpide kott, tähistavad kamin ja korsten. Veelgi enam, veiniklaase esindab lühter ja riiuliriiulit sümboliseerib trepp. Narratiivsetel ideedel on majas neli peamist komponenti.

Lamp

Muse

Lamp Inspireerituna „Won budismist” oma ütluses, et meie universumis pole absoluutseid omadusi, oleme andnud „valgusele” paradoksaalse kvaliteedi, andes sellele „füüsilise kohaloleku”. Mediteerimise vaim, mida see õhutab, oli võimas inspiratsiooniallikas, mida me selle toote loomisel kasutasime; kehastades „aja”, „aine” ja „valguse” omadused üheks tooteks.

Keraamika

inci

Keraamika Elegantsi peegel; Inci peegeldab mustvalgete värvidega pärli ilu ja on õige valik neile, kes soovivad kajastada aadelust ja elegantsi ruumides. Inci liine toodetakse suuruses 30 x 80 cm ja need kannavad valget ja musta värvi elurajoonides. Toodetud digitaalse trükitehnoloogia abil, mis on kolmemõõtmeline disain.

Sõidumeeriku Programmeerija

Optimo

Sõidumeeriku Programmeerija Optimo on murranguline puutetundlik toode kõigi tarbesõidukitele paigaldatud digitaalsete sõidumeerikute programmeerimiseks ja kalibreerimiseks. Kiirusele ja kasutusmugavusele keskendudes ühendab Optimo traadita ühenduse, tooterakenduse andmed ja hulga erinevaid anduriühendusi kaasaskantavaks seadmeks, mida saab kasutada sõiduki salongis ja töökojas. Selle optimaalse ergonoomika ja paindliku positsioneerimise jaoks loodud ülesannetepõhine liides ja uuenduslik riistvara parandavad dramaatiliselt kasutaja kogemusi ja võtavad tulevikus sõidumeerikute programmeerimise kasutusele.

LaevajuhtimissĂĽsteem

GE’s New Bridge Suite

Laevajuhtimissüsteem GE modulaarne laevajuhtimissüsteem on konstrueeritud nii suurte kui ka kergete laevade jaoks, pakkudes intuitiivset juhtimist ja selget visuaalset tagasisidet. Uus positsioneerimistehnoloogia, mootori juhtimissüsteemid ja seireseadmed võimaldavad laevadel suletud ruumides täpselt manööverdada, vähendades samal ajal operaatorile tekitatavat stressi, kuna keerukad käsitsijuhtimisfunktsioonid asendatakse uue puutetundliku ekraaniga tehnoloogiaga. Reguleeritav ekraan vähendab peegeldusi ja optimeerib ergonoomikat. Kõigil konsoolidel on integreeritud haarats käepidemed kasutamiseks karedatel meredel.