Disainiajakiri
Disainiajakiri
Albumi Kaanekujundus

Haezer

Albumi Kaanekujundus Haezer on tuntud oma kindla bassiheli poolest, eepiliste pauside poolest hästi lihvitud efektidega. See on omamoodi heli, mis kostub lihtsalt otse edasi liikuva tantsumuusikana, kuid lähemal vaatlemisel või kuulamisel saate valmistootes avastada mitu sageduskihti. Loova kontseptsiooni ja teostuse jaoks oli väljakutse simuleerida Haezerina tuntud helielamust. Kunstiteose stiil ei ole üldse tüüpiline tantsumuusika stiil, mistõttu on Haezer oma žanr.

Projekti nimi : Haezer , Disainerite nimi : Chris Slabber, Kliendi nimi : CS Design & Illustration.

Haezer  Albumi Kaanekujundus

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.