Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tark Köögiveski

FinaMill

Tark Köögiveski FinaMill on võimas köögiveski, millel on vahetatavad ja uuesti täidetavad vürtsikaunad. FinaMill on lihtne viis toiduvalmistamise tõstmiseks värskelt jahvatatud vürtside julge maitsega. Lihtsalt täitke taaskasutatavad kaunad kuivatatud vürtside või ürtidega, kinnitage kaun oma kohale ja jahvatage nupuvajutusega täpselt vajalik kogus vürtse. Vahetage vürtsikaunad vaid mõne klõpsuga välja ja jätkake küpsetamist. See on kõigi teie vürtside üks veski.

Projekti nimi : FinaMill, Disainerite nimi : Alex Liu, Kliendi nimi : Elemex Limited.

FinaMill Tark Köögiveski

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.