Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakollektsioon

Up

Vannitoakollektsioon Üles, Emanuele Pangrazi kujundatud vannitoakollektsioon näitab, kuidas lihtne kontseptsioon võib innovatsiooni genereerida. Esialgne idee on parandada mugavust sanitaartehnika istmetasapinda kergelt kallutades. See idee kujunes kujunduse peamiseks teemaks ja see on olemas kollektsiooni kõigis elementides. Põhiteema ja ranged geomeetrilised suhted annavad kollektsioonile Euroopa maitsele vastava kaasaegse stiili.

Projekti nimi : Up, Disainerite nimi : Emanuele Pangrazi, Kliendi nimi : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Vannitoakollektsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.