Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

Vortex

Kraanikauss Keerukujunduse eesmärk on leida uus vorm valamute veevoolu mõjutamiseks, et suurendada nende tõhusust, aidata kaasa nende kasutuskogemusele ning parandada nende esteetilisi ja semiootilisi omadusi. Tulemuseks on metafoor, mis tuleneb idealiseeritud keerise vormist, mis tähistab äravoolu ja veevoolu, mis tähistab visuaalselt kogu eset toimiva kraanikausina. See kraaniga ühendatud vorm juhib vett spiraalteele, võimaldades sama koguse veega katta rohkem maapinda, mille tagajärjel väheneb puhastamiseks kasutatav veetarve.

Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral

Snowskate

Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral Esialgne Snow Skate on siin esitatud üsna uue ja funktsionaalse kujundusega - kõvast puust mahagonist ja roostevabast terasest jooksikutega. Üks eelis on see, et saab kasutada traditsioonilisi kontsaga nahast saapaid ja sellisena pole spetsiaalsete saapade järele nõudlust. Uisupraktika võtmeks on lihtne lipsutehnika, kuna konstruktsioon ja konstruktsioon on optimeeritud hea uisu laiuse ja kõrguse kombinatsiooniga. Veel üks otsustav tegur on jooksjate laius, mis optimeerib juhtimise uisutamiseks tahkel või kõval lumel. Raamid on valmistatud roostevabast terasest ja varustatud süvistatavate kruvidega.

Valgustuskonstruktsioon

Tensegrity Space Frame

Valgustuskonstruktsioon Tensegrity kosmoseraami valgus kasutab RBFulleri põhimõtet „vähem kui rohkem”, et toota valgusti ainult selle valgusallika ja elektrijuhtme abil. Pingutusvõimest saab struktuurne vahend, mille abil mõlemad toimivad vastastikku nii kokkusurumisel kui ka pingutamisel, et tekitada näiliselt katkendlik valgusväli, mis on määratletud ainult selle struktuuriloogika abil. Selle mastaapsus ja tootmise ökonoomsus räägivad lõputu konfiguratsiooniga kaupa, mille helendav vorm hoiab graatsiliselt tõmbejõudu lihtsusega, mis kinnitab meie ajajärgu paradigmat: Saavutada rohkem, kasutades vähem.

Hariduslikuks Muudetav Seade

Pupil 108

Hariduslikuks Muudetav Seade Õpilane 108: kõige odavam hariduse jaoks mõeldud Windows 8 teisendatav seade. Uus liides ja täiesti uus kogemus õppimisel. Õpilane 108 sirvib nii tahvelarvutite kui ka sülearvutite maailmu, vahetades neid kahe vahel, et hariduses toimimist paremaks muuta. Windows 8 avab uusi õppimisvõimalusi, võimaldades õpilastel puutetundliku ekraani funktsiooni ja lugematul hulgal rakendusi täielikult ära kasutada. Osa Intel® Education Solutions on õpilane 108 kõige taskukohasem ja sobivam lahendus klassiruumide jaoks kogu maailmas.

Söögilaud

Chromosome X

Söögilaud Söögilaud, mis on mõeldud istuma kaheksale inimesele, kes suhestuvad noolega. Ülemine osa on abstraktne X, mis on tehtud kahest erinevast tükist, mida on rõhutatud sügava joonega, samal ajal kui sama abstraktne X peegeldub põrandal koos aluskonstruktsiooniga. Valge konstruktsioon on valmistatud kolmest erinevast tükist, et neid oleks lihtne kokku panna ja transportida. Lisaks sellele valiti alumine osa heledamaks - tamme ülemise osa tiisikivärvi ja aluse valge kontrast, rõhutades ebakorrapärase kujuga ülaosa, pakkudes nõuannet kasutajate erinevaks suhtlemiseks.

Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade

Unite 401

Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade Unite 401: ideaalne duo haridusele. Räägime meeskonnatööst. Uskumatult mitmekülgse kahe-ühes kujundusega on Unite 401 ideaalne õpilasseade koostööl põhinevate õpikeskkondade jaoks. Tahvelarvuti ja sülearvuti kombinatsioon pakub hariduse jaoks kõige võimsamat mobiililahendust, mida võimaldab mgseries turvaline disain nutikaima hinnaga.