Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tänava Pink

Ola

Tänava Pink See pink, mis on kujundatud ökodisaini strateegiaid järgides, viib tänavamööbli uuele tasemele. Samavõrd kodus kui linna- või looduskeskkonnas loovad vedelikuvoolikud ühe pingi piires mitmesuguseid istevõimalusi. Kasutatavateks materjalideks on aluse ümbertöödeldud alumiinium ja istme teras, mis valitakse nende taaskasutatavate ja vastupidavate omaduste tõttu; sellel on särav ja vastupidav pulbervärvitud viimistlus, mis sobib ideaalselt välistingimustes kasutamiseks kõigil ilmadel. Kujundanud Mehhikos City: Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ja Karime Tosca.

Kraan

Amphora

Kraan Amphora seeria on loodud ühendama minevikku ja tulevikku ning annab võimaluse kogeda iidsete aegade põhilisi ja funktsionaalseid vorme. See polnud nii lihtne kui tänapäeval meie elulähedase veega ligipääsetavaks muutmine. Segisti ebaharilik vorm pärineb sajanditest varem, kuid selle veesäästlik kassett toob kohale homme. Iidsete aegade tänavapurskkaevudest kujundatud segisti retro toob teie vannitubadesse esteetilise pildi.

Kraanikauss

Serel Wave

Kraanikauss SEREL Wave kraanikauss saab oma koha nominaalsete joonte, funktsionaalsete lahenduste ja muljetavaldava kvaliteediga moodsates vannitubades. SEREL Wave kraanikauss; kuigi see muudab praeguse kahekordse kraanikausi ettekujutuse oma ainulaadse kausikujuga, hõlmab see ka täiskasvanu ja lapse kasutamist koos selle esteetilise vormiga. Lisaks kasutamiseks lastebasseinina pakub see funktsiooni pesemiseks ja kingade puhastamiseks, mida kasutatakse islami kultuuris. Üldine lähenemine valamute kujundamisel on modernism ja funktsionalism. See lähenemine mõjutab kujundust nii oluliselt.

Vannitoakomplekt

LOTUS

Vannitoakomplekt Peegeldus lootoslillede vannitubadest… Lootosvannituba on ellu viidud, luues inspiratsiooni lootoseõielehtede kujust. Konfutsiuse filosoofiat õpetav Zhou Dunyi ütles: "Mulle meeldib lootoslill, kuna see kasvab mudas ega määrdu kunagi". tema diskursus. Lootose lehed on mustuse tõrjuvad, nagu siin öeldud. Sarja tootmisel on jäljendatud lootoslille lehtede struktuuri

Sisevalgustus

Jordan Apotheke

Sisevalgustus Toetades apteegi interjööri ekspressiivset arhitektuuri, on funktsionaalsed valgustid välimuselt märkamatud, juhtides tähelepanu nende valguskujundusele, mitte kinnitusdetailide kujundusele. Baasvalgustuse valgustid on integreeritud mööbli kuju jälgivatesse rippvalgustitesse või paigaldatud ripplae külgedele, hoides seda võimalikult allvalgustitest eemal. Nii saavad kasutajad keskenduda apteeki läbiva valguse rajale, mis koosneb RGB-LED-taustvalgustusega plaatidest, mis vastavad samamoodi dünaamiliselt taustvalgustusega loendurite värvile

See On Seinale Riputatud Wc Pann

SEREL Purity

See On Seinale Riputatud Wc Pann Ehkki Purity WC-pott siseneb pehmete üleminekute domineerimisse, jätab see keskkonda ka lihtsad ja minimaalsed tuuled. See mitte ainult ei mõjuta oma kasutajat oma esteetikaga, vaid puutub kokku ka puhtuse ja süütusega ning austab loodust. Istmekatte komplekti hõlpsasti eemaldatava lukustusmehhanismiga tualettruumi istmekomplekti üldine lähenemisviis on katte komplekti sisemisse ossa paigaldatavad funktsiooni juhtnupud. Nupud, millega kasutaja ühendust võtab, asetatakse kohtadesse, kus on kõige raskem määrduda, seega annab see täiendava eelise hügieeni osas.