Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ujumisklubi

Loong

Ujumisklubi Teenustekeskse äri ühendamine uute ärivormidega on trend. Kujundaja ühendab eksperimentaalselt projekti abifunktsioonid põhiettevõttega, optimeerib vanemate ja laste sporditreeningu põhifunktsioone ning ehitab projekti terviklikuks ujumis- ja spordikoolituse ruumiks, integreerides meelelahutuse ja vaba aja veetmise.

Veini Etikett

Guapos

Veini Etikett Kujunduse eesmärk on sulandumine moodsa disaini ja põhjamaiste kunstisuundumuste vahel, kujutades veini päritoluriiki. Iga lõigatud serv tähistab viinamarjaistanduse kasvu kõrgust ja viinamarjasordi vastavat värvi. Kui kõik pudelid on joondatud sirgelt, moodustab see Portugali põhjaosa - piirkonna, mis seda veini sünnitab - maastiku kuju.

Lasteklubi

Meland

Lasteklubi Kogu projekt on lõpule viinud teema vanemate ja laste siseruumide mänguväljaku suurepärase väljenduse, näidates sujuva ja ruumilise narratiivi suurt täielikkust ja järjepidevust. Peen joonekujundus ühendab erinevad funktsionaalsed alad ja realiseerib külastajavoogude ratsionaalsuse. Ruumi jutustus ühendab omakorda erinevad ruumid tervikliku süžee kaudu ja viib tarbijad vanemate ja laste vahelise imelise teekonna kogemisele.

Korter

Home in Picture

Korter Projekt on kahe lapsega neljaliikmelisele perele loodud elamispind. Kodukujunduse loodud unistustemaa atmosfäär ei tule mitte ainult lastele loodud muinasjutumaailmast, vaid ka futuristlikust mõistusest ja vaimsest šokist, mille toob väljakutse traditsioonilisele kodusisustusele. Kuna jäigad meetodid ja mustrid polnud seotud, lagunes disainer traditsiooniliseks loogikaks ja esitas elustiili uue tõlgenduse.

Elamu Sisekujundus

Inside Out

Elamu Sisekujundus Arhitektuuriajalooja esimene sõltumatu soolo sisekujundusprojekt, valides hubase ja meeldiva atmosfääri loomiseks segu Jaapani ja Põhjamaade disainitud mööblist. Puitu ja kangast kasutatakse laialdaselt kogu korteris, minimaalsete valgustitega. Mõiste "Inside Out" puidust kast, mis on ühendatud ühendatud puidust sissepääsu ja koridoriga avatud, samal ajal kui elutuba on avatud kui "sees"; raamatute ja kunstinäituste esitlemine koos ruumidega kui "väljast"; elamisfunktsioone teenindavate ruumide tasku.

Vana Lossi Restaureerimine

Timeless

Vana Lossi Restaureerimine Omanik ostis Šotimaal Crawfordtoni maja 2013. aasta aprillis, püüdes taastada Šotimaa iidse aadli algset maitset ja ühilduda tänapäevase eluga. Muinaslinnuse omadused ja ajaloolised leiukohad on säilitatud originaalse maitsega. Erinevate sajandite kujunduse esteetika ja piirkondlik kultuur põrkuvad samas ruumis kunstiliste sädemetega.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.