Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstiruum

Surely

Kunstiruum See on kunsti-, vabaaja- ja jaekaubandus - kõik ühes ruumis. Alates arhitektuurist, mis on riigiga töötav rõivaste konksu kõrvaltehas. Kogu hoone säilitab seina laigulise tekstuuri, kuna ruumi kihiline tekstuur loob välisest erineva kontrasti, loob ka ruumielamuse. Loobuge kõvast kaunistustest liiga palju, näitamiseks kasutati mõnda pehmet kaunistust, mis tekitas lõõgastava tunde. Kontrastsus loomise ja varajases staadiumis on paindlikum kosmose jätkusuutlikuks arenguks tulevikus.

Brändi Identiteet

Pride

Brändi Identiteet Bride Pride kujunduse loomiseks kasutas meeskond sihtrühma uuringut mitmel viisil. Kui meeskond kujundas logo ja ettevõtte identiteedi, võttis see arvesse psühhogeomeetria reegleid - geomeetriliste vormide mõju teatud psühho-tüüpi inimestele ja nende valikut. Ka kujundus oleks pidanud tekitama publiku seas teatud emotsioone. Soovitud tulemuse saavutamiseks kasutas meeskond värvi mõju reegleid inimesele. üldiselt on tulemus mõjutanud ettevõtte kõigi toodete kujundust.

MĂĽĂĽgikeskus

Shuimolanting

Müügikeskus Selle juhtumi hiina stiil võtab turul turule tumeda kohvipunase jahvatatud kivi ja põrandaakna loomuliku valgustuse tooriku, moodustades kontrasti valguse ja varju, virtuaalse ja reaalse vahel. Virtuaalsed ja alumiiniumist puitvõred, vase maaliga lootoselehe tükid veega maalilises kohas ja hiina tähemärgistruktuuri paigalduskunst puhkealal on "tindi orhidee kohtu" punkt; juhtum. Eelkõige uute rõugete materjalide kasutamine, tavalises esiletõstmises on erakordne, kuid vähendab ka leidlikult pinna kulusid.

Vannitubade MĂĽĂĽgisalong

Agape

Vannitubade Müügisalong Tavalisest näitusepinnast eristamiseks määratleme selle ruumi taustana, mis võib rõhutada kauba ilu. Selle määratluse järgi tahame luua ajaetapi, kus kaup saaks iseeneslikult särada. Samuti loome ajatelje iga toote kuvamiseks, mis selles ruumis oli valmistatud erinevast ajast.

Ui Disain

Moulin Rouge

Ui Disain See projekt on mõeldud inimestele, kes soovivad oma mobiiltelefoni kaunistada Moulin Rouge teemaga, ehkki nad pole kunagi Pariisis Moulin Rouge külastanud. Peamine eesmärk on pakkuda täiustatud digitaalset kogemust ja kõik kujunduslikud tegurid on Moulin Rouge'i meeleolu visualiseerimine. Tarbijad saavad kohandada oma lemmikute kujunduse ja ikoone ekraanil kuvatava lihtsa koputuse abil.

Rahvusvaheline Kool

Gearing

Rahvusvaheline Kool Debreceni rahvusvahelise kooli kontseptuaalne ringi kuju sümboliseerib kaitset, ühtsust ja kogukonda. Erinevad funktsioonid ilmuvad nagu ühendatud käigud, paviljonid kaarele paigutatud nööriga. Ruumi killustatus loob klassiruumide vahel mitmesuguseid kogukonna alasid. Uudne kosmosekogemus ja looduse pidev kohalolek aitavad õpilastel loovalt mõelda ja oma ideid avaldada. Rajatises asuvatesse haridusaedadesse ja metsa viivad teed täiendavad ringi kontseptsiooni, luues põneva ülemineku hoonestatud ja looduskeskkonna vahel.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.