Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektriline Jalgratas

Ozoa

Elektriline Jalgratas OZOa elektrirattal on omapärase Z-kujuga raam. Raam moodustab katkematu joone, mis ühendab sõiduki peamisi funktsionaalseid elemente, nagu rattad, rool, iste ja pedaalid. Z-kuju on orienteeritud nii, et selle struktuur tagab loomuliku sisseehitatud tagavedrustuse. Kaalude säästmise tagab alumiiniumprofiilide kasutamine kõigis osades. Raami on integreeritud eemaldatav, laetav liitiumioonaku.

Fassaadiarhitektuur

Cecilip

Fassaadiarhitektuur Cecilipi ümbrise kujundus vastab horisontaalsete elementide superpositsioonile, mis võimaldab saavutada hoone mahtu eristavat orgaanilist vormi. Iga moodul koosneb joonte lõikudest, mis on kirjutatud moodustatava kumeruse raadiusse. Tükkides kasutati hõbedasest anodeeritud alumiiniumist ristkülikukujulisi profiile, mille laius oli 10 cm ja paksus 2 mm, ning need asetati alumiiniumist komposiitpaneelile. Kui moodul oli kokku pandud, kaeti esiosa 22-mõõtmelise roostevabast terasest.

Pood

Ilumel

Pood Pärast ligi neli aastakümmet kestnud ajalugu on Ilumeli kauplus Dominikaani Vabariigi üks suuremaid ja hinnatumaid ettevõtteid mööbli-, valgustus- ja dekoratsiooniturul. Viimane sekkumine vastab vajadusele laiendada näitusealasid ning määratleda puhtam ja liigendatud tee, mis võimaldab hinnata saadaolevate kollektsioonide mitmekesisust.

Raamaturiiul

Amheba

Raamaturiiul Orgaanilist raamaturiiulit Amheba juhib algoritm, mis sisaldab muutuvaid parameetreid ja reeglistikku. Struktuuri kergendamiseks kasutatakse topoloogilise optimeerimise kontseptsiooni. Tänu täpsele mosaiikloogikale on seda võimalik igal ajal lagundada ja üle kanda. Üks inimene on võimeline kandma tükke ja kokku monteerima 2,5 meetri pikkuse konstruktsiooni. Realiseerimiseks kasutati digitaalse valmistamise tehnoloogiat. Kogu protsessi juhiti ainult arvutites. Tehniline dokumentatsioon polnud vajalik. Andmed saadeti 3-teljelisse CNC-masinasse. Kogu protsessi tulemus on kergekaaluline struktuur.

Avalik Valdkond

Quadrant Arcade

Avalik Valdkond II astme arkaad on muudetud kutsuvaks tänava kohalolekuks, korraldades õige tule õigesse kohta. Üldiselt kasutatakse ümbritsevat valgust terviklikult ja selle efektid lavastatakse hierarhiliselt, et saavutada valguse mustrites variatsioone, mis tekitavad huvi ja soodustavad ruumi suuremat kasutamist. Dünaamilise tunnuspildi kujunduse ja paigutuse strateegiline ühendamine õnnestus koos kunstnikuga nii, et visuaalefektid tunduvad olevat peenemad kui üleolevad. Päevavalguse tuhmumisega rõhutab elegantset struktuuri elektrivalgustuse rütm.

Kunstiinstallatsiooni Kujundus

Kasane no Irome - Piling up Colors

Kunstiinstallatsiooni Kujundus Jaapani tantsu installatsiooni kavand. Jaapanlased on juba vanast ajast värve värvinud, et püha asju väljendada. Samuti on püha sügavust esindava asjana kasutatud paberi kuhjamist ruudukujuliste siluetidega. Nakamura Kazunobu kujundas ruumi, mis muudab atmosfääri, vahetudes erinevate värvidega, mille motiiviks on selline ruudukujuline "kuhjamine". Õhus lendavad paneelid, mis asuvad tantsijate kohal, katavad taeva lavaruumi kohal ja kujutavad ruumi läbivat valguse väljanägemist, mida ilma paneelideta näha pole.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.