Disainiajakiri
Disainiajakiri
Meigiassistent

Eyelash Stand

Meigiassistent See kujundus uurib ripsmete metafoori. Disainer leiab, et ripsmete värvimine on isikliku ootuse poole püüdlemine. Ta loob ripsmehoidja elu ikoonina või etenduse miniatuursena. See alus sümboliseerib meeldejäävat pühendumist hommikul või enne magamaminekut, määrates ripsmed ajutiselt enne või pärast pealekandmist. Ripsmehoidja on viis meelde jätta, mida midagi triviaalset on aidanud kaasa isiklikule igapäevasele seiklusele.

Teemainstallatsioon

Dancing Cubes

Teemainstallatsioon See kujundus suhtleb moodulite kaupa kuvatava objektiga. See teemaalus on konstrueeritud iseseisvalt laiendatud mehhanismiga, et ühendada kuus või enam kuubikut ülesmõõdetud seadmega kolmes risti. Vaba vormi konfiguratsioon koos sälkudega muudab ühenduse sarnaseks põimitud tantsivate inimestega. Väikeste aukude paigutus loob subjekti jaoks lineaarsete osadega paigutuse struktuuri.

Lauavalgusti

Moon

Lauavalgusti See tuli mängib aktiivset rolli, saates inimesi tööruumist hommikust õhtuni. See oli loodud inimeste töökeskkonda silmas pidades. Juhtme saab ühendada sülearvuti või toitepangaga. Kuu kuju tehti roostevabast raamist tehtud maastikupildilt tõusva ikoonina kolm neljandikku ringist. Kuu pinnamuster tuletab meelde maandumisjuhendit kosmoseprojektis. Seade näeb välja nagu skulptuur päevavalguses ja valguseade, mis lohutab öösel pingelist tööd.

Valgus

Louvre

Valgus Louvre'i valgus on Kreeka suvisest päikesevalgusest inspireeritud interaktiivne laualamp, mis pääseb hõlpsalt suletud aknaluukide kaudu läbi Louvresi. See koosneb 20 rõngast, 6 korgist ja 14 pleksiklaasist, mis muudavad järjekorda mängulisel viisil, et muuta valguse hajumine, maht ja lõplik esteetika vastavalt kasutajate eelistustele ja vajadustele. Valgus läbib materjali ja põhjustab selle hajumist, seetõttu ei teki varje iseenesest ega selle ümbritsevatele pindadele. Erineva kõrgusega rõngad annavad võimaluse lõpututeks kombinatsioonideks, ohutuks kohandamiseks ja täielikuks valguse juhtimiseks.

Rõivaste Disain

Sidharth kumar

Rõivaste Disain NS GAIA on kaasaegne New Delhist pärit naisterõivaste etikett, mis on rikas ainulaadsete disaini- ja kangatehnikate poolest. Bränd on mõistliku tootmise ning jalgrattasõidu ja ringlussevõtuga seotud asjade suur pooldaja. Selle teguri olulisust kajastavad NS GAIA looduse ja jätkusuutlikkuse eest tähistavad tugisambad - N ja S -. NS GAIA lähenemisviis on „vähem on rohkem“. Silt mängib aktiivset rolli aeglase moodi liikumises, tagades, et keskkonnamõju oleks minimaalne.

Segakasutusega Arhitektuur

Shan Shui Plaza

Segakasutusega Arhitektuur Ajaloolises Xi'ani linnas ärikeskuse ja TaoHuaTani jõe vahel asuva projekti eesmärk pole mitte ainult mineviku ja oleviku, vaid ka linna ja looduse sidumine. Inspireerituna Peachi õitest kevadisest hiina muinasjutust, pakub projekt paradiisi elu- ja töökohta, pakkudes tihedat seost loodusega. Hiina kultuuris omab mägiveefilosoofia (Shan Shui) olulist tähendust inimese ja looduse vahelisest suhtest, pakkudes seega saidi vesist maastikku ära kasutades projekti ruume, mis kajastavad linnas Shan Shui filosoofiat.