Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotelli Renoveerimine

Renovated Fisherman's House

Hotelli Renoveerimine Hotell SIXX asub Hayagi lahe Houhai külas Sanyas. Hiina lõunameri asub hotelli ees 10 meetri kaugusel ning Houhai on Hiinas tuntud kui surfarite paradiis. Arhitekt muutis originaalse kolmekorruselise hoone, mida on aastaid kohalikule kalurite perele teenitud, surfamisteemaliseks kuurorthotelliks, tugevdades vana konstruktsiooni ja uuendades siseruumi.

Laiendatav Laud

Lido

Laiendatav Laud Lido voldib väikeseks ristkülikukujuliseks karbiks. Kokkupanduna toimib see väikeste esemete hoiukarbina. Kui nad tõstavad külgplaate, ulatuvad liigendjalad karbist välja ja Lido muutub teelauaks või väikeseks lauaks. Samuti, kui nad külgplaadid mõlemalt küljelt täielikult lahti annavad, kujuneb see suureks lauaks, mille ülemise plaadi laius on 75 cm. Seda lauda saab kasutada söögilauana, eriti Koreas ja Jaapanis, kus söögi ajal põrandale istumine on tavaline kultuur.

Nädalavahetuse Residents

Cliff House

Nädalavahetuse Residents See on vaade mägedele Taevajõe kaldal (jaapani keeles 'Tenkawa'). Raudbetoonist kuju on lihtne, kuue meetri pikkune toru. Toru teeäärne ots on vastukaalu ja ankurdatud sügavale maasse, nii et see ulatub kaldast horisontaalselt ja ripub vee kohal. Kujundus on lihtne, interjöör on avar ja jõeäärne tekk on avatud taevale, mägedele ja jõele. Teetasandist allapoole on tee äärest näha ainult salongi katus, nii et konstruktsioon ei blokeeri vaadet.

Kookide Kinkepakendid

Marais

Kookide Kinkepakendid Kookide kinkepakendid (finantseerija). Pildil on 15 koogi suurune kast (kaks oktaavi). Tavaliselt rivistavad kinkekarbid kõik koogid kenasti kokku. Nende üksikult pakitud kookide karbid on aga erinevad. nad vähendasid kulusid, keskendudes ainult ühele kujundusele, ja kasutades kõiki kuut pinda, suutsid nad taastada igat tüüpi klaviatuuri. Seda disaini kasutades saavad nad luua mis tahes suurusega klaviatuuri, alates väikestest klaviatuuridest kuni 88-klahviliste täispillideni ja isegi suuremateni. Näiteks ühe oktaavi 13-st võtmest kasutavad nad 8 kooki. Ja 88 klahviga klaver oleks 52 koogist kinkekarp.

Brändi Identiteet

SioZEN

Brändi Identiteet Siozen tutvustab uut revolutsioonilist kõrgetasemelist hügieenisüsteemi, mis muudab teie kosmosepinnad, käed ja õhk ainulaadselt võimsaks mikroobse / toksilise reostustõrjesüsteemiks. Tänapäevased ehitusmeetodid on suurepärased, et pakkuda meile paremat energiatõhusust ja mugavust, kuid see on hinnaga. Tihedamad ja tuuletõmbuseta ehitised aitavad kaasa lugematute saasteainete kogunemisele. Isegi kui hoone ventilatsioonisüsteem on õigesti projekteeritud ja hooldatud, on sisereostus endiselt tõsine probleem. Vaja on uusi lähenemisviise.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.