Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tööruum

Dava

Tööruum Dava on loodud avatud kosmosekontorite, koolide ja ĂŒlikoolide jaoks, kus on oluline vaikne ja kontsentreeritud tööetapp. Moodulid vĂ€hendavad akustilisi ja nĂ€gemishĂ€ireid. Kolmnurkse kuju tĂ”ttu on mööbel ruumisÀÀstlik ja vĂ”imaldab erinevaid paigutusvĂ”imalusi. Dava materjalid on WPC ja villavilt, mis mĂ”lemad on biolagunevad. PistikusĂŒsteem kinnitab kaks seina lauaplaadile ja rĂ”hutab tootmise ja kĂ€sitsemise lihtsust.

Elumaja

Brooklyn Luxury

Elumaja Inspireerituna kliendi kirest rikkalike ajalooliste residentuuride vastu, esindab see projekt funktsionalismi ja traditsiooni kohandamist praeguste kavatsustega. Seega valiti, kohandati ja stiliseeriti klassikaline stiil kaasaegse disaini ja kaasaegsete tehnoloogiate kaanonitele, hea kvaliteediga uudsed materjalid on aidanud selle projekti loomisel - see on New Yorgi arhitektuuri tĂ”eline ehe. Eeldatavad kulud ĂŒletavad 5 miljonit Ameerika dollarit, pakkudes eeldust stiilse ja kĂŒllusliku interjööri loomiseks, kuid samas ka funktsionaalseks ja mugavaks.

Nutimööbel On TÀnavamööbli

Fluid Cube and Snake

Nutimööbel On TĂ€navamööbli Hello Wood lĂ”i nutiruumidega vĂ€limööbli rea ĂŒhiskondlikesse ruumidesse. JĂ€lgides avaliku mööbli ĆŸanrit, kavandasid nad visuaalselt kaasahaaravaid ja funktsionaalseid installatsioone, mis hĂ”lmasid valgustussĂŒsteemi ja USB-pistikupesasid, mis nĂ”udsid pĂ€ikesepaneelide ja akude integreerimist. Madu on modulaarne struktuur; selle elemendid on antud saidile sobivaks varieeruvad. Fluid Cube on fikseeritud seade, mille klaasist ĂŒlaosa sisaldab pĂ€ikesepatareisid. Stuudio usub, et disaini eesmĂ€rk on muuta igapĂ€evaseks kasutamiseks mĂ”eldud esemed armsateks esemeteks.

Söögilaud

Augusta

Söögilaud Augusta tĂ”lgendab klassikalist söögilauda ĂŒmber. Esindades meie ees olevaid pĂ”lvkondi, nĂ€ib kujundus kasvavat nĂ€htamatust juurtest. Lauajalad on orienteeritud sellele ĂŒhisele sĂŒdamikule, ulatudes kuni raamatuga sobitatud lauaplaadi hoidmiseni. Euroopa tahke pĂ€hklipuit valiti tarkuse ja kasvu tĂ€henduse jĂ€rgi. Puit, mille mööbli valmistajad tavaliselt Ă€ra viskavad, kasutatakse selle vĂ€ljakutseks. SĂ”lmed, praod, tuul raputab ja ainulaadsed keerised rÀÀgivad puu elu lugu. Puidu ainulaadsus vĂ”imaldab sellel lool elada perekonna pĂ€randi mööblitĂŒkis.

Kosmeetikapakendid

Clive

Kosmeetikapakendid Clive kosmeetikapakendite kontseptsioon sĂŒndis teistsuguseks. Jonathan ei soovinud lihtsalt luua tavaliste toodetega veel ĂŒhte kosmeetikabrĂ€ndi. Otsustanud uurida rohkem tundlikkust ja pisut rohkem, kui ta isikliku hoolduse osas usub, tegeleb ta ĂŒhe peamise eesmĂ€rgiga. Keha ja vaimu tasakaal. Havai inspireeritud disainilahendus, troopiliste lehtede kombinatsioon, mere tonaalsus ja pakendite kombatav kogemus pakuvad lÔÔgastuse ja rahu tunnet. See kombinatsioon vĂ”imaldab selle koha kogemusi disainile tuua.

Kontor

Studio Atelier11

Kontor Hoone aluseks oli "kolmnurk", millel oli algse geomeetrilise vormi tugevaim visuaalne pilt. Kui vaatate kÔrgelt kohalt alla, nÀete kokku viit erinevat kolmnurka. Erineva suurusega kolmnurkade kombinatsioon tÀhendab, et "inimene" ja "loodus" mÀngivad kohta, kus nad kohtuvad.

PĂ€eva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepÀraste disainerite disainiprotsessidega.