Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakend

The Fruits Toilet Paper

Pakend Paljud ettevõtted ja kauplused kogu Jaapanis annavad uudse kingitusena klientidele tualettpaberirulli, et näidata nende tunnustust. Puuvilja WC-paber on loodud klientide armastamiseks oma armsa stiiliga, mis sobib suurepäraselt sellisteks puhkudeks. Kiwi, maasika, arbuusi ja apelsini vahel on valida 4 kujunduse vahel. Alates toote disaini ja väljalaske teadaandest on seda tutvustatud enam kui 50 meediaväljaandes, sealhulgas telejaamades, ajakirjades ja veebisaitidel 23 linnas 19 riigis.

Ronimistorn

Wisdom Path

Ronimistorn Mittefunktsioneeriv veetorn on töökoja juhtkonna poolt otsustatud rekonstrueerida ronimismüüriks. Selle ümber kõrgeim punkt on töökojast hästi nähtav. Sellelt avaneb maaliline vaade Seneži järvele, töökoja territooriumile ja ümbritsevale männimetsale. Pärast õpingute lõppu osalevad tudengid pidulikul ronimisel torni ülaossa, mis on vaatluspunkt. Spiraalliikumine torni ümber on kogemuste saamise protsessi sümbol. Ja kõrgeim punkt on elukogemuse sümbol, mis lõpuks muundub tarkuse kiviks.

Malekeppide Kookide Pakkimine

K & Q

Malekeppide Kookide Pakkimine See on küpsetatud toodete (tikukoogid, rahastajad) pakendikujundus. Pikkuse ja laiuse suhtega 8: 1 on nende varrukate küljed äärmiselt pikad ja kaetud malelaua mustriga. Muster jätkub esiküljele, millel on ka keskel asuv aken, mille kaudu hülsi sisu on nähtav. Kui kõik selles kinkekomplektis olevad kaheksa varrukat on joondatud, selgub malelaua ilus ruuduline muster. K & Q muudab teie erilise sündmuse sama elegantseks kui kuninga ja kuninganna teeaeg.

Raamatukogu Sisekujundus

Veranda on a Roof

Raamatukogu Sisekujundus Stuudiokursuse Kalpak Shah on kapitaalremondi teinud Lääne-Indias Pune katusekorteri ülemist taset, luues segu katuseaeda ümbritsevatest sise- ja väliruumidest. Kohaliku stuudio, mis asub ka Pune'is, eesmärk oli muuta kodu alakasutatud ülemine korrus alaks, mis sarnaneb traditsioonilise India kodu verandaga.

Muusikariist

DrumString

Muusikariist Kahe pilli ühendamine tähendab, et sünnib uus heli, uus funktsioon instrumentide kasutamisel, uus viis pilli mängimiseks, uus välimus. Ka trummide märkmekaalud on nagu D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 ja keelpillide skaalad on loodud EADGBE süsteemis. DrumString on kerge ja sellel on rihm, mis kinnitatakse üle õlgade ja vöökoha, seetõttu on instrumendi kasutamine ja hoidmine lihtne ning see annab teile võimaluse kasutada kahte kätt.

Vahvlikoogi Pakend

Miyabi Monaka

Vahvlikoogi Pakend See on oad moosiga täidetud vahvlikoogi pakendi kujundus. Pakendid on kujundatud tatamimotiividega, et kutsuda esile Jaapani tuba. Nad tulid lisaks pakkidele välja ka varruka stiilis pakendi kujunduse. See võimaldas (1) näidata traditsioonilist kaminat, teesaali ainulaadset omadust ja (2) luua teetoad 2-, 3-, 4,5-, 18- ja mitmes muus suuruses. Pakendite tagaküljed on kaunistatud muude kujundustega kui tatamimotiiv, et neid saaks eraldi müüa.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.