Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veinisiltide Kujundus

I Classici Cherchi

Veinisiltide Kujundus Alates 1970. aastast Sardiinias asuva ajaloolise veinitehase jaoks on see mõeldud klassikute veinisarja etikettide ümberpaigutamiseks. Uute märgiste uurimisel taheti säilitada seos ettevõtte traditsiooni järgimisega. Erinevalt eelmistest etikettidest andis see elegantsi, mis sobib hästi veinide kõrge kvaliteediga. Etikettide jaoks on kasutatud Braille'i tehnikat, mis toob elegantsi ja stiili ilma kaalumiseta. Lillemuster põhineb Usinis asuva lähedal asuva Santa Croce'i kiriku mustri graafilisel joonisel, mis on ka ettevõtte logo.

Raamatupood

Chongqing Zhongshuge

Raamatupood Kaasates raamatupoes suurepärase Chongqingi maastiku, on disainer loonud ruumi, kus külastajad võivad lugemise ajal tunda end võluvas Chongqingis. Kokku on viit tüüpi lugemisala, millest igaüks on justkui eripäraga imedemaa. Chongqing Zhongshuge raamatupood on pakkunud tarbijatele uhkemaid kogemusi, mida neil pole veebipoodide kaudu võimalik saada.

Lipulaev

Zhuyeqing Green Tea

Lipulaev Tee joomine eeldab nii soodsat keskkonda kui ka head tuju. Kujundaja esitleb vabakäe tindimaalimise teel pilvede ja mägede motiivi ning puistab suletud piiratud ruumi paar kaunist Hiina maastikumaali. Kohandatud funktsioonikandjate kaudu on disainer loonud tarbijatele sensoorse kogemuse, mis toob tohutult sensuaalse efekti.

Hotell

Park Zoo

Hotell See on kahtlemata hotell, mis põhineb loomade teemal. Kuid disainerid ei loonud lihtsalt imeliste ja graatsiliste loomakujuliste installatsioonide seeriat, et tiheda konkurentsiga turul suurt tähelepanu äratada. Uurides ruumi sügava armastusega loomade vastu, muutsid disainerid hotelli kunstinäituseks, kus kliendid saavad jälgida ja tunda tegelikku olukorda, kus ohustatud loomad praegusel hetkel silmitsi seisavad.

Ujuv Spaa

Hungarosauna

Ujuv Spaa Investeeringu oluline aspekt on sõiduplaani koostamine, jätkusuutlikkus ja laiendatavus. Ootamatute majandusolukordadega kohanemine. See kehtib ka maastikuarhitektuuri ja arhitektuurielementide kohta. Ravivee aurukamber, joogikõlblik spa vesi ja järve pinnal ujuv bassein pakuvad uue sauna kvaliteeti, mis võib olla ainult siin, Hungarosaunas. Hoonel on ristkihtlaudne tala koos puidust samba raamiga. Homogeensel viisil kaetakse puidutaoline kuju seest ja väljast puitpindadega nagu puutüvi.

Perepark

Hangzhou Neobio

Perepark Kaubanduskeskuse algse paigutuse põhjal jagati Hangzhou Neobio perepark neljaks suureks funktsionaalseks alaks, millest igaühel oli mitu abiruumi. Sellise jaotuse puhul võeti arvesse laste vanuserühmi, huvisid ja käitumist, ühendades samal ajal vanema ja lapse tegevuste käigus meelelahutuse, hariduse ja puhkefunktsioonid. Mõistlik ringlus ruumis teeb sellest tervikliku perepargi, mis ühendab meelelahutus- ja haridustegevusi.