Disainiajakiri
Disainiajakiri
Liblikas Riidepuu

Butterfly

Liblikas Riidepuu Liblika riidepuu sai oma nime oma sarnasuse poolest lendava liblika kujuga. Eraldatud osade konstruktsiooni tõttu on see minimalistlik mööbel, mida saab mugavalt kokku panna. Kasutajad saavad riidepuu kiiresti palja käega kokku panna. Kui on vaja liikuda, on seda pärast lahti võtmist mugav transportida. Paigaldamine toimub ainult kahes etapis: 1. paigutage mõlemad raamid X moodustamiseks kokku; ja tehke rombikujulised raamid mõlemal küljel kattuvaks. 2. libistage puutükk läbi kattuvate rombikujuliste raamide mõlemalt küljelt, et neid hoida

Keskaja Ümbermõtestatud Kultuurikeskus

Medieval Rethink

Keskaja Ümbermõtestatud Kultuurikeskus Keskaja Rethink oli vastus erakomisjonile rajada Guangdongi provintsi väikesele avalikustamata külale kultuurikeskus, mille ajalugu ulatub 900 aastat Song-dünastia juurde. Neljakorruseline, 7000 ruutmeetri suurune arendus keskendub iidsele kivimoodustisele, mida tuntakse Ding Qi kivi nime all, mis on küla päritolu sümbol. Projekti ideekavand põhineb muistse küla ajaloo ja kultuuri tutvustamisel, ühendades samal ajal vana ja uue. Kultuurikeskus kujutab endast iidse küla tõlgendamist ja muutmist tänapäevaseks arhitektuuriks.

MĂĽĂĽgikeskus

Feiliyundi

Müügikeskus Hea disainiteos äratab inimeste emotsioone. Disainer hüppab välja traditsioonilisest stiilimälust ja paneb suurepärase ja futuristliku ruumistruktuuri uue kogemuse. Kaasaegne keskkonnahoidlik elamussaal on üles ehitatud kunstiliste installatsioonide hoolika paigutuse, ruumi selge liikumise ja materjalide ning värvidega sillutatud dekoratiivse pinna kaudu. Selles olemine pole mitte ainult tagasipöördumine loodusesse, vaid ka kasulik teekond.

Ă•hupuhasti

Black Hole Hood

Õhupuhasti See Black Hole'i ja Worm Hole'i inspireeriv disainitud kapuuts muudab toote ilusa ja moodsa vormi, mis kõik põhjustab emotsionaalseid tundeid ja taskukohase hinnaga. See teeb toiduvalmistamise ajal emotsionaalseid hetki ja hõlpsa kasutamise. See on kerge, hõlpsasti paigaldatav, hõlpsasti puhastatav ja mõeldud tänapäevastele ilandi köökidele.

MĂĽĂĽgikeskus

HuiSheng Lanhai

Müügikeskus Stseenikujunduse ookeaniteemaga lõpetage kosmosehing, visuaalse kommunikatsioonielemendina piksli ruut, laske mängu lastel uurimise ja kasvu avastustest saada juhtumi tuumaks, vaba ruumi paigutamine esitleb hariduse fantaasia mõju lõbusalt. Alates vormist, ulatusest, värvilahendusest, struktuurist kuni psühholoogiliste sensoorsete kogemusteni kosmose kontseptsioon jätkub ja rikastab, kui kõik elemendid on integreeritud ja põrkuvad.

Kõlar

Black Hole

Kõlar Kaasaegse intelligentse tehnoloogia baasil konstrueeritud Black Hole ja see on kaasaskantav Bluetooth-kõlar. Selle saab ühendada iga mobiiltelefoniga, millel on erinevad platvormid, ja välise kaasaskantava salvestusruumi jaoks on olemas USB-port. Varjatud valgust võiks kasutada lauavalgustina. Samuti muudab Black Hole'i ahvatlev välimus selle, et atraktiivseid koduseid tööriistu saaks kasutada sisekujunduses.