Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Wishing Well

Rõngas Oma unistustes roosiaias käies tuli Tippy vastu roosidega ümbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nägi öötähtede peegeldust ning esitas soovi. Öötähti tähistavad teemandid ja rubiin sümboliseerib tema sügavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hästi tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilõikus, kuusnurkne rubiinküünis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri näitamiseks on nikerdatud väikesed lehed. Rõngasriba toetab lamedat ülaosa ja kõverdub veidi sissepoole. Rõngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Restoran

Nanjing Fishing Port

Restoran Projekt on ümberkorraldatud kolme korrusega restoran Nanjingis, pindala on umbes 2000 ruutmeetrit. Lisaks toitlustamisele ja koosolekutele on saadaval tee- ja veinikultuur. Dekoor seob omavahel erksa uue hiinlase tunde laest kuni kivi paigutuseni põrandal. Lagi on kaunistatud hiina iidsete sulgude ja katustega. See moodustab laes disaini peamise elemendi. Uue hiinlase tunnet tähistavad materjalid nagu puuspoon, kuldne roostevaba teras ja maal segatakse kokku, et luua uus hiinlaste tunneteruum.

Jalgrattakiiver

Voronoi

Jalgrattakiiver Kiiver on inspireeritud looduses laialt levinud 3D Voronoi struktuurist. Parameetrilise tehnika ja bioonika kombinatsioonil on jalgrattakiiveril parandav väline mehaaniline süsteem. See erineb tavapärasest helveste kaitsekonstruktsioonist selle parandamata bioonilises 3D-mehaanilises süsteemis. Välisjõu mõjul näitab see struktuur paremat stabiilsust. Kerguse ja ohutuse tasakaalus on kiivri eesmärk pakkuda inimestele mugavamat, moodsamat ja ohutumat isiklikku kaitset pakkuvat jalgrattakiiverit.

Söögituba Ja Töötamine

Eatime Space

Söögituba Ja Töötamine Kõigil inimestel on õigus olla seotud aja ja mäluga. Sõna Eatime kõlab hiina keeles aja järgi. Söögikohad pakuvad kohti, kus julgustatakse inimesi rahus sööma, töötama ja meelde tuletama. Aja mõiste on tihedalt seotud töötoaga, mis aja möödudes on muutunud. Töötoa stiilist lähtuvalt hõlmab disain ruumi rajamise põhielementidena tööstuse struktuuri ja keskkonda. Söömaaeg avaldab aimu disaini puhtaimale kujule, segades peeneid elemente, mis pakuvad nii tooreid kui ka viimistletud sisekujundusi.

Fotokunst

Forgotten Paris

Fotokunst Unustatud Pariis on mustvalged fotod Prantsuse pealinna vanadest maa-alustest aladest. See kujundus on repertuaar kohtadest, mida vähesed teavad, kuna need on ebaseaduslikud ja neile on raske juurde pääseda. Matthieu Bouvier on kümme aastat uurinud neid ohtlikke kohti, et avastada seda unustatud minevikku.

Kott

Totepographic

Kott Topograafilisest disainist inspireeritud kandekott, mis on hõlpsasti kaasaskantav, eriti neil tihedatel päevadel, mis veedetakse sisseostude tegemisel või tehingute tegemisel. Tote koti maht on nagu mägi ja see mahutab või kannab paljusid asju. Oraakelluu moodustab koti üldise struktuuri, topograafiline kaart peab olema pinnamaterjal nagu mäe ebaühtlane pind.