Disainiajakiri
Disainiajakiri
Õllevärvide Proovilahendused

Beertone

Õllevärvide Proovilahendused Beertone on esimene õlleteatmik, mis põhineb erinevatel õllevärvidel ja on esitatud klaasvormis ventilaatorina. Esimese väljaande jaoks kogusime teavet 202 erinevalt Šveitsi õllelt, mis rändasid mööda riiki, idast läände, põhjast lõunasse. Kogu protsess võttis palju aega ja üksikasjalikku logistikat, kuid nende kahe kire tulemus teeb meid väga uhkeks ja edasised väljaanded on juba kavandatud. Terviseks!

Projekti nimi : Beertone, Disainerite nimi : Alexander Michelbach, Kliendi nimi : Beertone.

Beertone Õllevärvide Proovilahendused

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.