Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotod Ajakirja Kaane Jaoks

TimeFlies

Fotod Ajakirja Kaane Jaoks Peamine idee oli eristuda traditsiooniliste kliendiajakirjade massist. Esiteks ebatavalise katte abil. Lennuettevõtte Nordica lennufirma ajakirja TimeFlies esikaanel on Eesti kaasaegne kujundus ja ajakirja pealkiri iga numbri kaanel on käsikirjaline teose autor. Ajakirja kaasaegne ja minimalistlik kujundus annab ilma täiendavate sõnadeta edasi uue lennufirma loovust, Eesti looduse atraktiivsust ja noorte Eesti disainerite edu.

Valamu

Thalia

Valamu Kraanikauss näeb välja nagu õitsema ja täitma hakkav pungake: see on nii õitsev, et see oli valmistatud täispuidust lehise ja tiikpuu oskuslikust ühendusest, essentsist ülemises osas ja teisest alumisest. Kindel ja kindel matš, pakkudes erilist elegantsi ja värvilist erksust koos alati erineva varjundiga terade rõõmsa põimimisega, mis annavad ainulaadsed kraanikausid. Selle objekti ilu iseloomustab selle asümmeetria ja harmoonia erinevate kujundite ja puitunud olemuse kohtumisega.

Peakontor

Nippo Junction

Peakontor Nippo peakontor on ehitatud linnainfrastruktuuri, kiirtee ja pargi mitmekihilisele ristmikule. Nippo on juhtiv teedeehituse ettevõte. Nad määratlevad Michi, mis tähendab jaapani keeles tänavat, kui nende disaini kontseptsiooni alust kui "mis ühendab mitmesuguseid komponente". Michi ühendab hoone linna kontekstiga ja ühendab ka individuaalsed tööruumid. Michi täiustati loominguliste ühenduste loomiseks ja Junction Place'i ainulaadse töökoha loomiseks, mis on võimalik ainult siin Nippos.

Eramu

Bbq Area

Eramu Bbq-ala projekt on ruum, mis võimaldab väljas süüa teha ja pere taasühineda. Tšiilis asub bbq-ala tavaliselt majast kaugel, kuid selle projekti puhul on see maja osa, mis ühendab selle aiaga, kasutades suuri helendavaid voltimisaknaid, mis võimaldavad aiaruumi võlu majja voolata. Neli ruumi, loodus, bassein, söögituba ja söögitegemine on ühendatud ainulaadse kujundusega.

Sotsiaalmeedia Digitaalsed Retseptid

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Sotsiaalmeedia Digitaalsed Retseptid Unilever Food Solutions tegi elanikkokkale Heidi Heckmannile (Kaplinna piirkondlik peakokk) ülesandeks luua Robertsons Spice Range'i abil 11 ainulaadset vürtsisegude retsepti. Kampaania “Meie teekond, teie avastus” raames oli idee luua nende koostisosade abil lõbusas Facebooki kampaanias ainulaadseid pilte ja kujundusi. Igal nädalal postitati peakokk Heidi ainulaadsed vürtsisegud meediumirikkateks Facebooki lõuendipostideks. Kõik need retseptid on saadaval ka iPadi allalaadimiseks UFS.com-i veebisaidilt.

Valgustus Ja Helisüsteem

Luminous

Valgustus Ja Helisüsteem Helendav eesmärk on pakkuda ergonoomilist valguslahendust ja ruumilist helisüsteemi ühes tootes. Selle eesmärk on tekitada emotsioone, mida kasutajad soovivad tunda, ning kasutada selle eesmärgi saavutamiseks heli ja valguse kombinatsiooni. Helirefleksi põhjal välja töötatud helisüsteem, mis simuleerib ruumis asuvat 3D-heli, ilma et oleks vaja juhtmeid paigaldada ja paigaldada mitu kõlarit koha ümber. Rippvalgustina loob Luminous otsest ja kaudset valgustust. See valgustussüsteem pakub pehmet, ühtlast ja madala kontrastsusega valgust, mis hoiab ära pimestamise ja nägemisprobleemid.