Disainiajakiri
Disainiajakiri
Cifi Sõõrik Lasteaed

CIFI Donut

Cifi Sõõrik Lasteaed CIFI sõõrik lasteaed on ühendatud elamukogukonnaga. Praktilisust ja ilu lõimiva koolieelse lastehariduse tegevuskoha loomiseks üritatakse ühendada müügipind haridusruumiga. Kolmemõõtmelisi ruume ühendava rõngaskonstruktsiooni kaudu on hoone ja maastik harmooniliselt integreeritud, moodustades tegevuskoha, mis on täis lõbusat ja hariduslikku tähtsust.

Vedelik

GuJingGong

Vedelik Inimeste esitatud kultuurilood on esitatud pakendil ja draakoni joomise mustrid on hoolikalt joonistatud. Draakonit austatakse Hiinas ja see sümboliseerib heatahtlikkust. Joonisel tuleb Draakon välja jooma. Kuna see meelitab veini, hõljub see veinipudeli ümber, lisades traditsioonilisi elemente nagu Xiangyun, palee, mägi ja jõgi, mis kinnitab legendi Gujingi austusaja veini kohta. Pärast kasti avamist tuleb kiht kaardipaberit illustratsioonidega, et karbil oleks pärast avamist üldine ekraaniefekt.

Restoran

Thankusir Neverland

Restoran Kogu projekti pindala on üsna suur, elektri ja vee muundamise ning tsentraalse kliimaseadme kulud, samuti muu köögi riistvara ja sisseseade kulud on suured, seega on siseruumide kaunistamiseks olemasolev eelarve üsna piiratud, seetõttu võtavad disainerid arvesse “ hoone enda looduse ilu ", mis pakub suurt üllatust. Katust on muudetud, paigaldades selle peale erineva suurusega taevatuled. Päeval paistab päike läbi taevavalgust, loob looduse ja ühtlustatud valgusefekti.

Sõrmus

Ohgi

Sõrmus Ohgi sõrmuse kujundaja Mimaya Dale on selle sõrmusega edastanud sümboolse sõnumi. Tema rõnga inspiratsioon tuli positiivsetest tähendustest, mis Jaapani voltimisfännidel on ja kui palju neid Jaapani kultuuris armastatakse. Materjaliks on ta 18K kollast kulda ja safiiri ning need toovad esile luksusliku aura. Lisaks sellele istub volditav ventilaator rõnga all nurga all, mis annab ainulaadse ilu. Tema disain on ida ja lääne ühtsus.

Kirjade Avaja

Memento

Kirjade Avaja Kõik algab tänuga. Kirjade avajate seeria, mis kajastab ameteid: Memento ei ole ainult tööriistakomplekt, vaid ka objektide sari, mis väljendab kasutaja tänu ja tundeid. Toote semantika ja erinevate elukutsete lihtsate piltide kaudu annavad kujundused ja unikaalsed viisid, kuidas iga Memento tükki kasutada, kasutajale mitmesuguseid südamlikke kogemusi.

Jaapani Restoran Ja Baar

Dongshang

Jaapani Restoran Ja Baar Dongshang on Pekingis asuv jaapani restoran ja baar, mis koosneb erineva kuju ja suurusega bambusest. Projekti visiooniks oli luua ainulaadne söögikeskkond, põimides Jaapani esteetika kokku hiina kultuuri elementidega. Kahe riigi kunsti ja käsitööga tihedalt seotud traditsiooniline materjal katab seinad ja laed, et luua intiimne õhkkond. Naturaalne ja jätkusuutlik materjal sümboliseerib hiina klassikalises loos linnapildivastast filosoofiat, Bamboo hirsa seitset tarka ning interjöör kutsub esile söögituba bambuseistanduses.

Päeva kujundaja

Maailma parimad disainerid, kunstnikud ja arhitektid.

Hea disain väärib suurt tunnustust. Iga päev on meil hea meel esineda hämmastavate disaineritega, kes loovad originaalseid ja uuenduslikke kujundusi, hämmastavat arhitektuuri, stiilset moodi ja loomingulist graafikat. Täna tutvustame teile üht maailma suurimat disainerit. Vaadake täna auhinnatud disainiportfelli ja hankige oma igapäevast disaini inspiratsiooni.