Disainiajakiri
Disainiajakiri
Automaatne Kohvimasin

F11

Automaatne Kohvimasin Lihtsad ja elegantsed, puhtad jooned ja kvaliteetsed materjalide viimistlus muudavad F11 disainilahenduse sobivaks professionaalseks ja koduseks keskkonnaks. Täisvärvilist 7 "puutetundlikku ekraani on äärmiselt lihtne kasutada ja intuitiivne. F11 on" ühe nupuvajutusega "masin, kus saate kiireks valimiseks kohandada oma eelistatud jooke. Tipptunniga toimetulemiseks on saadaval laiendatud oamahuti, veemahuti ja jahutuskonteiner. Patenteeritud pruulimisseade võib pakkuda survestatud espressot või survestamata tavalist kohvi ning aroomi tagavad keraamilised lamedad labad.

Turvaseade

G2 Face Recognition

Turvaseade materjalide kõrge kvaliteet ja disaini lihtsus muudavad selle turvanäituse tuvastamise seadme väljamõeldud, stiilseks ja vastupidavaks. Seespool arenenud tehnoloogiat, et muuta see maailma kiireimaks ja väga täpseks, ei saa keegi selle algoritmi petta. Veekindel, atmosfääri valgustatud toode tagaküljel, et luua ümbritseva meeleolu ka kõige külmemates kontorites. Kompaktne suurus võimaldab seda paigaldada peaaegu kõikjale ja kuju võimaldab seda horisontaalselt või vertikaalselt paigutada.

Arenev Mööbel

dotdotdot.frame

Arenev Mööbel Kodud kasvavad väiksemaks, seetõttu vajavad nad mitmekülgset kerget mööblit. Dotdotdot.Frame on esimene mobiilne kohandatav mööblisüsteem turul. Tõhusa ja kompaktse raami saab seina külge kinnitada või sellele toetuda, et seda oleks lihtne kodus ümber paigutada. Ja selle kohandatavus tuleneb 96 august ja laienevast lisavarustusest, mis nendesse kinnitatakse. Kasutage ühte või ühendage mitu süsteemi vastavalt vajadusele - seal on lõpmatu kombinatsioon.

Ringlussevõetav Jäätmete Sorteerimissüsteem

Spider Bin

Ringlussevõetav Jäätmete Sorteerimissüsteem Spider bin on universaalne ja ökonoomne lahendus taaskasutatavate materjalide sorteerimiseks. Rühm hüpikaknaid luuakse koju, kontorisse või õue. Ühel esemel on kaks põhiosa: raam ja kott. Seda saab hõlpsalt ühest kohast teise teisaldada, seda on mugav transportida ja hoida, kuna see võib olla tasane, kui seda ei kasutata. Ostjad tellivad ämblikprügi veebist, kus nad saavad vastavalt vajadusele valida suuruse, ämblikuvõrgu prügikastide arvu ja koti tüübi.

Kaneelirull Meega

Heaven Drop

Kaneelirull Meega Heaven Drop on puhta meega täidetud kaneelirull, mida kasutatakse koos teega. Idee oli ühendada kaks toitu, mida kasutatakse eraldi, ja teha sellest täiesti uus toode. Disainerid olid inspireeritud kaneelirulli struktuurist. Nad kasutasid selle rullvormi mee mahutina ja kaneelirullide pakkimiseks kaneelirullide eraldamiseks ja pakendamiseks mesilasvaha. Selle pinnal on kujutatud Egiptuse figuure ja see on sellepärast, et egiptlased on esimesed inimesed, kes mõistsid kaneeli tähtsust ja kasutasid mett aardena! See toode võiks olla teie teetassides taeva sümbol.

Toit

Drink Beauty

Toit Drink Beauty on nagu ilus ehe, mida saate juua! Tegime kombinatsiooni kahest objektist, mida kasutati koos teega eraldi: kivikommid ja sidruniviilud. See disain on täiesti söödav. Kui lisada sidruniviilud kivikommide struktuurile, muutub selle maitse uskumatult paremaks ja sidruni vitamiinide tõttu suureneb selle toiduväärtus. Disainerid asendasid pulgad, millele kivikommikristallid hoidsid, lihtsalt viilu kuivatatud sidruniga. Drink Beauty on kaasaegse maailma täielik näide, mis ühendab ilu ja tõhususe.