Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillipood

FVB

Prillipood Prillipood püüab luua ainulaadse ruumi. kasutades rekombinatsiooni ja kihina erineva suurusega aukudega laiendatud võrgusilma ja rakendades neid arhitektuurseinast siselaeni, näidatakse nõgusate läätsede omadusi - kliirensi ja ebamäärasuse erinevaid efekte. Nurgaga nõgusate läätsede kasutamisel kuvatakse piltide keerdunud ja kallutatud efektid lagede kujundamisel ja vitriinkapil. Kumerate läätsede omadusi, mis muudavad objektide suurust soovi korral, väljendatakse näituse seinal.

Villa

Shang Hai

Villa Villa oli inspireeritud filmist Suur Gatsby, sest meesomanik on ka finantssektoris ning perenaisele meeldib vana 1930ndate Shanghai Art Deco stiil. Pärast seda, kui disainerid uurisid hoone fassaadi, mõistsid nad, et sellel oli ka Art Deco stiil. Nad on loonud ainulaadse ruumi, mis sobib omaniku lemmik 1930ndate Art Deco stiiliga ja vastab tänapäevasele eluviisile. Ruumi ühtsuse säilitamiseks valisid nad mõned 1930ndatel kujundatud prantsuse mööbli, lambid ja aksessuaarid.

Villa

One Jiyang Lake

Villa See on Lõuna-Hiinas asuv privaatvilla, kus disainerid kasutavad disaini teostamiseks Zen-budismi teooriat. Loobudes tarbetutest ning looduslike, intuitiivsete materjalide ja sisutihedate disainimeetodite kasutamisest, lõid disainerid lihtsa, vaikse ja mugava kaasaegse idamaise elamispinna. Mugav kaasaegne idamaine elamispind kasutab sama lihtsat kujunduskeelt kui kvaliteetse Itaalia moodsa mööbli siseruum.

Meditsiiniline Ilukliinik

Chun Shi

Meditsiiniline Ilukliinik Selle projekti idee kontseptsioon on "erinevalt kliinikust" ja see oli inspireeritud väikestest, kuid kaunitest kunstigaleriidest ning disainerid loodavad, et sellel meditsiinikliinikul on galerii temperament. Nii saavad külalised tunda elegantset ilu ja pingevaba õhkkonda, mitte stressirohke kliinilist keskkonda. Nad lisasid sissepääsu juures varikatuse ja lõpmatuse serva basseini. Bassein ühendab visuaalselt järvega ja peegeldab arhitektuuri ja päevavalgust, meelitades külalisi.

Ripats

Taq Kasra

Ripats Taq Kasra, mis tähendab kasra arch, on praegu Iraagis asuva Sasani kuningriigi mälestusmärk. Seda ripatsit, mis on inspireeritud Taq kasra geomeetriast ja varasemate suveräänsuste suursugususest, mis oli nende struktuuris ja subjektiivsuses, on selle eetose kujundamiseks kasutatud selles arhitektuurimeetodis. Kõige olulisem atribuut on tänapäevane disain, mis on teinud sellest eraldiseisva vaatega detaili, nii et külgvaates näib see tunnelina ja toob subjektivismi ning moodustab frontaalse vaate, mille järgi on see kaarjas ruum.

Kohvilaud

Planck

Kohvilaud Laud on valmistatud erinevatest vineeritükkidest, mis on surve all kokku liimitud. Pinnad on lihvitud ja töödeldud mati ja väga tugeva lakiga. Seal on 2 taset - kuna laua sisekülg on õõnes - see on ajakirjade või pleedide paigutamiseks väga praktiline. Laua all on kuulirattad. Nii et põranda ja laua vahe on väga väike, kuid samal ajal on seda lihtne liigutada. Vineeri kasutamise viis (vertikaalne) muudab selle väga tugevaks.