Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pagariäri Visuaalne Identiteet

Mangata Patisserie

Pagariäri Visuaalne Identiteet Mångata on rootsi keeles visualiseeritud kui romantiline stseen, öösel tekitab Kuule pilkupüüdev, teesarnane peegeldus öisel merel. Stseen on visuaalselt atraktiivne ja piisavalt eriline brändikuvandi loomiseks. Värvipalett, must ja kuld, jäljendab ka pimeda mere atmosfääri ning andis kaubamärgile salapärase luksusliku ilme.

Projekti nimi : Mangata Patisserie, Disainerite nimi : M — N Associates, Kliendi nimi : M — N Associates.

Mangata Patisserie Pagariäri Visuaalne Identiteet

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.