Disainiajakiri
Disainiajakiri
Nahahoolduse Pakett

Bionyalux

Nahahoolduse Pakett Naha taastamise kontseptsioon uutes nahahooldustoodetes langeb kokku bagasse ümbertöötlemise, keskkonnakaitse ja ökoloogilise kontseptsiooniga. 30-päevase nahaparandusprotseduuri 60-päevase toidukvaliteediga piiratud säilivusaja tooteomaduste hulgast valitakse toote visuaalse äratundmise sümboliks 30 ja 60 ning kasutamise kolm etappi, 1,2, 3 on visioonisse integreeritud.

Projekti nimi : Bionyalux, Disainerite nimi : 33 and Branding, Kliendi nimi : BIONYALUX.

Bionyalux Nahahoolduse Pakett

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.