Disainiajakiri
Disainiajakiri
Noahoidja

Only Right Here

Noahoidja Alates kaheteistkümnendast sajandist dokumenteeriti esimesed härjavõitlused näitlemise või avaliku vaatemänguna. Tänapäeval on inimeste teadvuse ärkamine sümptom üldisest globaalsest hinnangust, olles jumaliku olemuse osalised, oleme tervik. "Ainult siinsamas" sümboliseerib uut ajajärku, kus toimub agressiivse tegevuse väljasuremine, kehastades endisele kultuuripühale, ja suurt evolutsiooni sammu humanistlikul tasandil.

Projekti nimi : Only Right Here, Disainerite nimi : Alan Saga, Kliendi nimi : Alan Saga.

Only Right Here Noahoidja

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.